MojAndroid

Hopeless 3: Dark Hollow Earth

Už tu máme tretie pokračovanie malých vystrašených “Blobov”. Znovu ich neminie hororové prostredie, kedy sa pred ich autom vynárajú ohyzdné príšery. Vašou úlohou je pomôcť im dostať sa cez 50 levelov v 4 rôznych jaskyniach. Blobovia ale nie sú v úplne beznádejnej situácií, majú jednoduché zbrane, s ktorými musia pozabíjať všetky ich nočné mory. Okrem levelov Hopeless 3 ponúka aj “endless” mód.

Verzia: 1.1.05
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.05
Aktuálna cena: Zdarma

Shadowmatic

Shadowmatic je pravdepodobne najzaujímavejšou puzzle hrou v poslednej dobe. V hre musíte rotovať 3D objektami, tak aby váš tieň na stene mal podobu nejakej veci alebo živej bytosti. Výhodou je, že môžete hýbať aj samotným tieňom a dole máte ukazovateľ vášho progresu, takže dosiahnutie cieľa nie je až tak nemožné. Shadowmatic ponúka 100 levelov v 12 prostrediach, avšak len 14 levelov je zadarmo.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Super Tank Rumble

Bojujte v dueloch s hráčmi z celého sveta a dokážte, že práve vy ste skutočným “Super Tankerom”. Zaujímavým konceptom je montovanie vlastných vojenských vozidiel, preto váš úspech v dueloch nebude záležať len na vašich schopnostiach v boji, ale aj na tom, ako dobre si dokážete vybudovať tank. Zbierajte vyše 100 častí, aby ste si mohli váš tank upraviť podľa seba.

Verzia: 3.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Troll Face Quest TV Shows

Ako už názov naznačuje, tieto krátke príbehy rozdelené do viac ako 35 levelov sú len o trollovaní. Pripravte sa na poriadnu dávku prankov a zároveň aj veľkej zábavy, aj keď niekedy vám môže chvíľu trvať, kým zistíte, ako vykonať prank. Môžete si všimnúť, že trollingu sa nevyhli ani známe osobnosti z televízie, na ktoré tiež musíte vymyslieť nejaký prank. Dajte si ale pozor, aby oni “neprankli” práve vás.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

The Great Fusion

The Great Fusion je adventúra z pohľadu tretej osoby. Dej sa odohráva v roku 2022, kedy bohatší sú ešte viac bohatší a chudobní ešte chudobnejší. Hlavnou postavou je Max, mladý a vynikajúci programátor, ktorý sa dostal do chudoby a musí každý deň bojovať, aby prežil. Do toho sa mu dejú vtipné príhody a dialógy, ktoré môžete ovplyvňovať, vás takisto pobavia. Hru si môžete kúpiť za 1,99€ z obchodu Play.

Verzia: 1.8.1b
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.8.1b
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,99 €

11.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+