MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

XPERIA™ The Four Elements – Fire Theme

Na začiatok niečo pre majiteľov smartfónov od Sony. Veľmi pekná téma, ktorá dokáže zmeniť vzhľad vášho smartfónu. Okrem nového pozadia sa môžete tešiť na zmenu ikoniek ovládacích tlačidiel, ikon či živé pozadie. Téma funguje na zariadeniach Sony s Androidom 5.0 a vyšším.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Field tank battles

Klasická tanková hra s novou peknou grafikou a dobrou hrateľnosťou. V hre bojujete proti nepriateľom, môžete získavať nové schopnosti, búrať steny a mnoho ďalšieho. Hra je v prvom prípade akčná, no ak chcete vyhrať, budete potrebovať aj strategické plánovanie. Nechýba množstvo herných polí a labyrintov, ktoré sa pravidelne menia.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Happy Glass

Táto nová hra je graficky veľmi jednoduchá, no dokáže poriadne potrápiť vaše mozgové závity. Cieľom hry je dostať vodu, ktorá sa vypustí z kanála, do pripraveného pohára. Urobíte to kreslením čiar, po ktorých bude voda tiecť. Vašou úlohou bude nájsť pre ňu tú najlepšiu cestu.

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Best Beauty Camera

Pomocou tejto aplikácie urobíte svoje selfies krajšími, dokonalejšími. Obsahuje množstvo filtrov, nálepiek a efektov, ktoré jednoducho pridáte do svojich fotografií. Aplikácia dobre poslúži aj na základné editovanie fotografií, ktoré robí zaujímavejšou a hravou formou.

Verzia: 1.3.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.10
Aktuálna cena: Zdarma

Calculator – Hide Photo & Video

Táto aplikácia síce vyzerá ako bežná kalkulačka, no nie je tomu celkom tak. Pokiaľ zadáte správne heslo, dostanete sa v nej k súborom a obrázkom, ktoré nechcete, aby niekto iný videl. Je akousi zaheslovanou galériou, ku ktorej máte prístup len vy. Okrem fotografií tam môžete umiestniť aj vaše dokumenty, videá, aplikácie či iné súbory.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Powerful Equalizer – Bass Booster & Volume Booster

Pomocou tejto aplikácie si dokážete upraviť zvuk smartfónu podľa svojich predstáv. Ponúka jednoduché používateľské rozhranie a ovládanie. Môžete si nastaviť ekvalizér na základe štýlu hudby, ktorý počúvate alebo úplne podľa seba. Obsahuje efekt zosilnenia basov, 10  prednastavených ekvalizérov, 5-pásmový vlastný ekvalizér, vizualizáciu hudobného spektra či zosilnenie basov v slúchadlách. Pokiaľ vám nesedí zvukový prejav vášho zariadenia, táto aplikácia vám s tým môže pomôcť.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

8.9.2018
Zdroj: AppBrain

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+