MojAndroid

Chrono List

Ak hľadáte nového správcu vašich uložených zoznamov rôznych časových intervalov, máme pre vás riešenie. Je ním aplikácia Chrono List, ktorú zrejme ocenia najmä fitness nadšenci. V aplikácii je totiž možné vytvárať zoznamy rôznych činností spolu s časovými intervalmi, čo je ideálny nástroj pre vytváranie tréningových plánov. Takto jednoducho môžete mať k dispozícii všetky vaše tréningy na jednom mieste spolu s ďalšími užitočnými funkciami aplikácie. Tá sa postupne učí, aké údaje ste do nej zadali a vytváranie nových zoznamov bude stále jednoduchšie. Naplánované sú tiež nejaké zaujímavé aktualizácie, ktoré by okrem iného mali priniesť aj podporu pre zariadenia s Androidom Wear, čo je ideálna pomôcka pre všetkých majiteľov hodiniek s týmto systémom.

chrono-1 chrono-2

Verzia: 2.0.7.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.7.5
Aktuálna cena: Zdarma

“Do” aplikácie od IFTTT

IFTTT je nepochybne jeden z najobľúbenejších nástrojov na automatizáciu úloh v smartfóne, ale aj na ďalších zariadeniach. Ide o užitočnú pomôcku, ktorej schopnosti sa stále rozrastajú a ktorá dnes zvládne naozaj veľa. Vývojári stojaci za úspešným titulom teraz predstavili tri nové aplikácie, ktoré stavajú na funkciách služby, ale prinášajú aj niektoré zaujímavé novinky. Aplikácia Do Button slúži na vytváranie malých tlačidiel, ktoré fungujú podobne, ako prispôsobiteľné widgety. Každé tlačidlo môžete naprogramovať podľa vlastných potrieb a urýchliť tak rôzne funkcie a ovládanie smartfónu či iných zariadení. Aplikácia Do Notes zasa umožňuje pokročilú správu a vytváranie poznámok, pričom prepája niektoré obľúbené služby. Poslednou aplikáciou je Do Camera, ktorá sa zasa postará a logické a pokročilé zálohovanie či inú prácu s fotografiami.

do-2 do-3 do-button

Palabre

Ak čítate správy na svojom mobilnom zariadení, je pravdepodobné, že na to používate nejakú RSS čítačku. Jednou z najobľúbenejších je nepochybne aplikácia Feedly, ktorá vytvára zrozumiteľný a prehľadný feed informácií. Skvelou alternatívou je aj aplikácia Palabre, ktorá je vytvorená štúdiom stojacim za aplikáciami Beautiful Widgets a Bright Weather. Výhodou tiež je, že aplikácia dokáže prebrať informácie priamo z Feedly, no ponúka iné prostredie a ďalšie zaujímavé funkcie. Ak máte chuť vyskúšať niečo nové, určite by ste mali dať aplikácii Palabre šancu.

palabre-1 palabre-4 palabre-6

Verzia: 3.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

SoundHUD

Ak patríte medzi fanúšikov nového material dizajnu zo systému Android Lollipop, zrejme obľubujete rôzne aplikácie v tomto štýle. Ideálne je, ak taká aplikácia ponúka aj zaujímavé funkcie. Presne tieto dve vlastnosti kombinuje aplikácia SoundHUD, ktorá nahradí váš panel pre ovládanie úrovní hlasitosti. Tento panel si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv a nepotrebujete k tomu ani práva ROOT. Okrem toho, ak si túto aplikáciu nainštalujete na zariadenie so systémom Android Lollipo, získate naspäť plnohodnotný tichý režim, ktorý v základnom systéme na niektorých zariadeniach chýbal.

soundhud-1 soundhud-2 soundhud-3

ToolBox

Majitelia zariadení spoločnosti Samsung sa musia často vysporadúvať s množstvom predinštalovaných aplikácií a funkcií, ktoré sa nachádzajú na ich zariadeniach. Väčšina z nich je vhodná maximálne na ukážku, no z času na čas sa nájdu také, ktoré stoja naozaj za to. Takou funkciou je aj plávajúce tlačidlo, po stlačení ktorého sa zobrazí panel s rýchlym spustením vybraných aplikácií. Titul ToolBox túto funkcionalitu imituje a prináša ju aj na ostatné zariadenia. Plávajúci panel je polopriesvitný, pričom po kliknutí naň sa zobrazia vybrané aplikácie, ku ktorým budete mať prístup odkiaľkoľvek.

image (1) image image

Verzia: 1.2.6.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6.2
Aktuálna cena: Zdarma

Drink Strike

Ak neviete, ako by ste rozprúdili zábavu pri posedení s priateľmi, máme tu pre vás jednu aplikáciu, ktorá vám može pomôcť. Ide o český titul Drink Strike, ktorého úloha je jednoduchá – motivovať vás k tomu, aby ste prekonali svoje alkoholické rekordody a dosiahli na nové méty. Dopredu upozorňujeme, že aplikáciu by ste mali používať iba na vlastné riziko a mali by ste dbať o to, aby jej používanie zostalo vždy iba súčasťou hier a aby sa nezvrhlo na čosi zdraviu nebezpečné. Či sa už rozhodnete rôzne súčasti a minihry v aplikácii dodržiavať, alebo ju použijete iba na oživenie zábavy, necháme na vás. V každom prípade ale ide o nástroj, ktorý má potenciál výrazne rozprúdiť zábavu kdekoľvek sa nachádzate.

Drink_Strike1

27.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+