MojAndroid

Be Fabulous Photo Booth

Fotografických aplikácií nie je nikdy dosť. Alebo možno aj je. Našťastie, vždy sa nájde aspoň trochu originálny titul, ktorý vyčnieva z radu. Jedným z nich je aj aplikácia Be Fabulous PHOTO BOOTH, ktorá sa snaží imitovať tradičné fotografické búdky, ktoré vám zhotovia niekoľko fotografií s rozdielnymi výrazmi či efektmi. Ako inak, táto aplikácia je zameraná na fotenie selfie a vytvára koláž zo štyroch fotografií, pričom pri každej z nich sa displej rozsvieti inou farbou a zmení tak celkový fotografický efekt. Hoci nejde o žiadnu revolúciu, ide o skutočne zaujímavú aplikáciu, ktorú by mal každý správny milovník selfie aspoň vyskúšať.

be-fabulous-2 be-fabulous-3 be-fabulous-1

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

Christmas Eve Live Wallpaper

Vianočné dekorácie v nákupných centrách sa tento rok objavili o čosi neskôr ako vlani, no aj tak sa môže zdať, že je to trochu skoro. Aby sme ale nezaostávali ani my, prinesieme vám prvú zmienku o vianočných aplikáciách. Aj teraz sa už medzi nami nájdu takí užívatelia, ktorí sa na Vianoce tešia a ktorí sa už teraz nalaďujú na tú pravú vianočnú náladu. Pomôcť im k tomu môže aj aplikácia Christmas Eve Live Wallpaper. Ide o jednoduchú živú tapetu, ktorá ponúka pekné pozadie a animované ohňostroje či letiaceho Santa Clausa so sobmi. Ho-ho-ho!

christmas-eve-live-1 christmas-eve-live-2 christmas-eve-live-3

Doze

Najnovší systém Android 6.0 Marshmallow ponúka niekoľko zaujímavých funkcií, pričom jednou z nich je aj nový spôsob šetrenia batérie s názvom Doze. Ide o pokročilý systém, ktorý znižuje množstvo prebudení zariadenia v spánku a predlžuje výdrž batérie v režime nečinnosti. Rovnomenná aplikácia prináša podobný efekt aj na ostatné zariadenia so staršími verziami Androidu, no funguje trochu inak a zakazuje konkrétnym aplikáciám pripojenie na internet. Preto musíte dať pozor na to, ktoré aplikácie v tomto režime povolíte, aby ste náhodou nezrušili upozornenia.

doze-3 doze-2 doze-4

iGest

Systém Android je skvelý aj v tom, že vám umožňuje prispôsobiť si mnohé prvky vášho zariadenia. Okrem vzhľadu môžete upravovať aj spôsob, akým ovládate vaše zariadenie. Ideálnym pomocníkom je aj aplikácia iGest, ktorá vám umožní spúšťať iné aplikácie a vykonávať rôzne ďalšie činnosti pomocou intuitívnych a jednoduchých gest. Využíva k tomu plochu na kreslenie, kde si môžete pripraviť akékoľvek gesto a priradiť k nemu jednu z množstva odstupných funkcií. Aplikácia používa prepracované algoritmy, ktoré sa postarajú o precízne rozoznávanie gest a tým pádom aj bezproblémové používanie.

igest-1 igest-2 igest-3

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

Runtastic Results Training App

V obchode Play sa objavila ďalšia zaujímavá fitness aplikácia od známeho štúdia Runtastic. Tentokrát ide o aplikáciu s plánom pre cvičenie, pričom sľubuje transformáciu počas dvanástich týždňov. Aj v tomto prípade sú cvičebné plány pripravené odborníkmi a nevyžadujú žiadne profesionálne náradie či návštevu fitness centra. Všetky cviky zvládnete doma a aplikácia vám pomôže zlepšiť vašu kondíciu a vytvarovať potrebné partie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

ZDRAVIE.sk – Peľové správy

Tohtotýždenný výber aplikácií uzatvárame užitočným titulom, ktorý poteší všetkých užívateľov s alergiami. Aplikácia Peľové správy informuje o aktuálnej úrovni alergénov v ovzduší vo vašom okolí a pomáha vám lepšie sa pripraviť na najbližšie dni. Výhodou sú skvelé možnosti prispôsobenia a výberu alergénov, na ktoré ste najcitlivejší. Vďaka tomu budete vedieť, či a kedy si máte vziať svoje lieky a lepšie budete vedieť naplánovať aj svoje výlety do prírody, ktoré by ste si inak možno vôbec neužili. Veľkým pomocníkom je najmä bohatá databáza alergénov, vďaka ktorej si viete lepšie prispôsobiť zobrazované výsledky.

pelovespravy pelovespravy_2

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

21.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+