MojAndroid

Adobe Photoshop Sketch

Spoločnosť Adobe zverejnila v obchode Play ďalšie zaujímavé aplikácie. Ide o tituly Sketch a Comp CC, ktoré pomáhajú reálne vytvoriť grafiku a kresby. Aplikácia Sketch umožňuje kresliť priamo na displej mobilného zariadenia a vytvárať tak náčrty či dotvárať už vytvorené kresby. K dispozícii je hneď 11 zaujímavých nástrojov, pomocou ktorých môžete otvoriť dvere svojej fantázii. Nechýba možnosť pridávať viacero obrázkov či kresliacich vrstiev a vytvoriť tak skutočne unikátne obrázky. Samozrejmosťou je zdieľanie výtvorov s ďalšími grafickými nástrojmi v portfóliu spoločnosti Adobe, vďaka čomu máte vždy poruke všetky potrebné prostriedky pre vytvorenie kvalitnej grafiky.

adobe-photoshop-sketch

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Natural Beauty Tips

Ďalšia aplikácia v našom výbere je určená pre nežnejšie pohlavie. Takýchto titulov v obchode Play nie je veľa a ešte menej z nich ponúka takú kvalitu, ako aplikácia Natural Beauty Tips. Aplikácia ponúka obrovské množstvo tipov pre starostlivosť o krásu žien. Jednotlivé tipy sú rozdelené do viacerých kategórií, vďaka čomu bude jednoduchšie nájsť riešenie konkrétneho problému. Vďaka obrovskému množstvu tipov je ale aplikácia vhodná aj ako inšpirácia a umožní vám prehľadávať tipy a rady celé hodiny. Nájdené tipy môžete jednoducho zdieľať a podeliť sa tak o zaujímavosti s vašimi kamarátkami. Aplikácia je pritom dostupná úplne zadarmo a nenájdete tu ani žiadne ukryté mikrotransakcie.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Prime Photo Gallery

V poslednej dobe viacerí výrobcovia prestali vo svojich smartfónoch ponúkať aplikáciu galérie a spoliehajú sa iba na titul Google Fotky. Hoci ten má čo ponúknuť, predsa len niekedy nie je naškodu klasická galéria v telefóne. Dieru zapláta šikovný titul Prime Photo Gallery, ktorý má v obchode Play fantastické hodnotenie 4,9/5 aj po tisíckach stiahnutí používateľmi. Aplikácia ponúka jednoduché prostredie a pekný dizajn. Je ale spracovaná skvele aj po technickej stránke a umožní rýchlu manipuláciu s väčšinou druhou obrázkov. Nechýba niekoľko šikovných nástrojov pre úpravu obrázkov a všetky najdôležitejšie funkcie, ktoré by takáto aplikácia mala mať. Čerešničkou na torte je fakt, že aplikácia je zadarmo a neukrýva v sebe ani žiadne in-app nákupy.

SoloLearn

Ďalšou aplikáciou v našom výbere s fantastickým hodnotením 4,9/5 hviezdičiek je titul SoloLearn. Ten je určený na samovzdelávanie v oblasti programovania. Nejde ale o klasickú vzdelávaciu aplikáciu. SoloLearn totiž spolieha na pomoc od ostatných používateľov, ktorých môžete v rámci aplikácie kontaktovať. Okrem toho, všetok obsah aplikácie je k dispozícii úplne zadarmo. Nielenže tu nenájdete žiadne mikrotransakcie, ale vývojári dokonca nepoužili ani žiadne reklamy. Jednoducho chcú pomôcť bežným používateľom, aby sa zdokonalili v programovaní bez nároku na akýkoľvek zisk. Aj napriek tomu je ale aplikácia spracovaná fantasticky a poteší začiatočníkov, aj skúsenejších programátorov.

Verzia: 2.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

WALLPIX

Dobrých aplikácií s tapetami nikdy nie je dosť. Ak aj vy radi objavujete nové pozadia pre vaše zariadenie, tento týždeň upriamujeme vašu pozornosť na aplikáciu WALLPIX. Tá ponúka bohatú databázu pozadí pre smartfóny vo vysokom rozlíšení. Nové pozadia pribúdajú každý deň, takže vždy tu nájdete niečo nové, čím môžete skrášliť pozadie vášho telefónu. Nechýbajú tradičné možnosti ukladania obrázkov medzi obľúbené či priame nastavenie tapety z prostredia aplikácie. To je vytvorené s dôrazom na Material dizajn, vďaka čomu pôsobí aplikácia kompaktne a elegantne.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

What I Spend

Poslednou aplikáciou v našom výbere je tento týždeň titul What I Spend. Ako názov jasne naznačuje, ide o aplikáciu určenú na sledovanie príjmov a výdajov. Hoci podobných aplikácií je v obchode Play veľa, nie každá funguje rovnako. Niektoré sa spoliehajú na minimalistické funkcie, iné zasa ponúkajú dostatok funkcií, no neprívetivý dizajn. Aplikácia What I Spend ide zlatou strednou cestou a hoci na prvý pohľad nie je veľmi komplikovaná, vo vnútri sa ukrýva celý rad zaujímavých možností. Nechýba podpora viacerých účtov, kariet a množstva kategórií výdavkov a príjmov. Skutočná sila aplikácie sa ale ukrýva v zaujímavých reportoch, ktorých je tiež k dispozícii hneď niekoľko. Práve tieto reporty vám umožnia získať reálny prehľad o tom, na čo najviac míňate a kde by ste mali viac šetriť. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a v rámci mikrotransakcií môžete odomknúť jej plnú verziu s viacerými funkciami. Tá je aktuálne v zľave a vaša môže byť za iba 0,89 EUR.

Verzia: 1.0.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.11
Aktuálna cena: Zdarma

5.11.2016

+