MojAndroid

BItTorrent Live

Známa torrentová služba BitTorrent predstavila svoju ďalšiu aplikáciu. Po rôznych zaujímavých tituloch sa teraz vrátila k svojej podstate a novinka BitTorrent Live je postavená na P2P streamovaní televízie. Samozrejme, takéto streamovanie je dostupné úplne zadarmo. Kvalita videa sa pritom odvíja od počtu divákov daného kanálu. Služba má skutočne veľký potenciál, no zatiaľ funguje iba v obmedzenom režime. To znamená málo kanálov a ešte menšia kompatibilita so zariadeniami. Aj to spôsobilo nízke hodnotenie v obchode Play. Faktom ale je, že aplikáciu si môžete stiahnuť vo forme APK súboru a užívať si všetky jej výhody aj bez oficiálnej podpory vášho zariadenia.

Odkaz na stiahnutie APK súboru – BitTorrent Live

Cornerfly

Ak už ste unavení zo vzhľadu systému Android na vašom zariadení, no nechcete robiť žiadne veľké zmeny, možno pre vás máme riešenie. Je ním aplikácia Cornerfly, ktorá ponúka skutočne zaujímavú funkcionalitu. Dokáže totiž zaobliť rohy na displeji. Podobná funkcionalita je už zabudovaná v niektorých alternatívnych ROM, no vďaka tejto aplikácii ju môžete mať aj na svojom zariadení. Aplikácia ponúka niekoľko nastavení a niektoré ďalšie je možné sprístupniť jednorazovým poplatkom v aplikácii.

Verzia: 1.14.RC2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14.RC2
Aktuálna cena: Zdarma

Fender Tune

Ladičky gitár nie sú v obchode Play žiadnou novinkou. Nájsť tú správnu ale nie je vôbec jednoduché. Hoci aplikácia Fender Tune možno nebude vyhovovať každému, ide o solídny základ. Ako v prípade podobných titulov, aj tu vývojári tvrdia, že ladička je extrémne presná. To posúdiť nevieme, no minimálne spoločnosť Fender má v hudobnom priemysle známe meno, ktoré by si nechcela znehodnotiť nekvalitnou aplikáciou. Doteraz má aplikácia v obchode Play hodnotenie 4,7/5 hviezdičiek. Výhodou je tiež 22 rôznych profilov, vďaka ktorým sa vie aplikácia prispôsobiť konkrétnemu hudobnému nástroju. Titul je v obchode Play dostupný zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie.

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Gif Recipes

Varenie a pečenie nemusí byť vôbec nuda. Stačí trochu inšpirácie a všetko sa môže zmeniť na skutočne zábavne strávený čas. Takou inšpiráciou môže byť aj vhodná mobilná aplikácia. Titul Gif Recipes je skvelým nástrojom pre všetkých fanúšikov varenia a špeciálne pre fanúšikov subredditu /r/gifrecipes na sieti Reddit. K dispozícii je ale veľké množstvo skvelých filtrov a nastavení, vďaka ktorým môžete nájsť tie najlepšie recepty pre vás. Samozrejme, tou najlepšou časťou aplikácie sú recepty vo forme GIF animácií, ktoré jasne znázornia postup a vzhľad a formu výsledného jedla. Aplikácia je dostupná zadarmo a hoci tu nenájdete žiadne mikrotransakcie, v aplikácii sa nachádzajú reklamy.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pixabay

Ak sa pohybujete v kreatívnom prostredí, určite ste už neraz hľadali dobrý zdroj obrázkov použiteľných bez porušenia autorských práv. Na internete nájdete niekoľko stránok, ktoré túto službu ponúkajú zadarmo alebo za poplatok. Problém ale môže nastať, ak takýto obrázok hľadáte na mobilnom zariadení. Riešením je aplikácia Pixabay, ktorá ponúka obrovské množstvo takýchto obrázkov a fotografií. Samozrejme, tie sú usporiadané do kategórií a sú označené tak, že v nich môžete bez problémov vyhľadávať. Aplikácia ponúka niekoľko šikovných nástrojov na správu obrázkov a prácu s nimi aj mimo aplikácie, a tak máte v jednej appke všetko, čo v tomto smere budete potrebovať.

Verzia: 1.1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Wallpapers with Filters

Náš výber tento týždeň zakončíme tradičnou aplikáciou s pozadiami s niektorými netradičnými funkciami. Ako názov titulu Wallpapers with Filters napovedá, aplikácia ponúka pozadia, na ktoré je možné aplikovať rôzne filtre. Vďaka tomu si môžete nájsť tapetu a ešte ju dodatočne upraviť podľa vašich vlastných predstáv. To je skutočne zaujímavá funkcia, vďaka ktorej môže byť vzhľad vášho zariadenia ešte originálnejší. Aplikácia je k dispozícii zadarmo, neponúka žiadne mikrotransakcie, no nájdete tu nejaké reklamy.

Verzia: 2.9.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.0
Aktuálna cena: Zdarma

31.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+