MojAndroid

Fitness Workouts

V obchode Play sa objavila zaujímavá nová aplikácia na cvičenie. Titul Fitness Workouts je určený najmä úplným začiatočníkom, ktorým vysvetľuje rôzne zaujímavé cviky. Tie sú rozdelené na základe partií, ktoré chcete cvičiť. Vďaka vysvetleniu a názorným ukážkam sa vyhnete rôznym začiatočníckym chybám v posilňovni, ale aj pri domácom cvičení. Aplikácia tiež ukrýva zaujímavé cvičebné plány, vďaka ktorým si môžete naplánovať aj niekoľko návštev posilňovne dopredu a mať istotu v tom, že cvičíte tak ako máte. Najlepšie na tom je, že aplikácia je k dispozícii úplne zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie – všetok jej obsah je voľne k dispozícii.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

HomeBot

Systém Android máme radi aj preto, že nám dovoľuje nastaviť si skutočne čokoľvek. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké by to bolo fajn nastaviť si vlastnú akciu pre dlhé stlačenie tlačidla Domov? Väčšina zariadení automaticky spustí inteligentného asistenta Google Now alebo Google Now on Tap. Ak ho ale nepoužívate, možno by ste pri dlhom stlačení chceli spustiť niečo iné. Presne to zabezpečí aplikácia HomeBot, pre fungovanie ktorej nie je potrebný ROOT. Musíte ale aplikáciu nastaviť ako vášho primárneho asistenta v nastaveniach v časti aplikácie -> rozšírené -> primárne aplikácie -> asistencia a hlasový vstup.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Opera Free VPN

VPN služby sú medzi mnohými používateľmi veľmi obľúbené. Nielenže vďaka VPN službám môžete zamaskovať svoju IP adresu, ale zároveň sa takto ochránite napríklad aj pred sledovaním pochybnými internetovými službami. VPN-ky fungujú aj na mobiloch a využíva ich čoraz viac ľudí. Mnohé z týchto služieb sú spoplatnené, no aplikácia Opera Free VPN je neobmedzená VPN služba, ktorá je úplne zadarmo. Aktuálne je k dispozícii 5 virtuálnych lokácií, cez ktoré môžete pristupovať na internet. Služba má aj zabudovaný nástroj na blokovanie sledovania spomínanými službami, a tak bude vaše surfovanie po internete skutočne bezpečné a pohodlné.

Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

SIAF

V týchto dňoch sa koná dlho očakávané podujatie Medzinárodné letecké dni SIAF v Sliači, ktoré určite mnohí z vás navštívia. Tentokrát budete mať k dispozícii aj skvelú aplikáciu SIAF, ktorá je zároveň sprievodcom celým podujatím. Vďaka špeciálne rozmiestneným Bluetooth stĺpom budete presne vedieť, pri akom lietadle sa nachádzate a aplikácia vám následne zobrazí aj rozšírený popis tohto lietadla. Vďaka navigácii po areáli sa ani nestratíte a celé podujatie si užijete ešte lepšie.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

WIFI Connection

Na záver tejto časti nášho výberu TOP Android aplikácií týždňa vám prinášame aj zaujímavý nástroj na analýzu Wi-Fi pripojenia. WIFI Connection je jednoduchá aplikácia s prehľadným zobrazením intenzity pripojenia, pričom poteší aj možnosť zobrazenia rýchlostí na časovej osi. Vďaka analýze intenzity pripojenia si budete vedieť aj lepšie vybrať sieť, ku ktorej sa pripojíte v obchodnom dome alebo na inom verejnom priestranstve. Hoci podobných aplikácií je v obchode Play veľa, táto nás zaujala najmä slušnou grafikou a výborným hodnotením 4,8/5.

Verzia: 4.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.4
Aktuálna cena: Zdarma

27.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+