MojAndroid

DSLR Camera Pro

Fanúšikov mobilnej fotografie určite poteší aplikácia DSLR Camera Pro. Tá ponúka množstvo funkcií a nastavení, ktoré poznáme z digitálnych zrkadloviek. Môžete si tu nastaviť hodnoty ISO, vyváženia bielej, zaostrovanie či zmeniť režim merania expozície. Poteší aj dvojúrovňová spúšť, keď stlačením a podržaním spúšte zaostríte a jej pustením zhotovíte fotografiu. Aplikácia tiež využíva nové API od Google, vďaka ktorému je na vybraných telefónoch možné zhotoviť fotografie v RAW kvalite. Množstvo skvelých nastavení síce nenahradí plnohodnotný fotoaparát, no ak máte na fotenie k dispozícii iba telefón, určite vás tento titul poteší. V obchode Play je k dispozícii za 2,69 EUR.

Verzia: 2.9
Aktuálna cena: 3,29 €
Verzia: 2.9
Aktuálna cena: 3,29 €

CLARO

Pozadie na domovskej obrazovke je základný nástroj prispôsobenia v prostredí systému Android. Tapetu si preto mnohí používatelia menia relatívne často a niektorí aj niekoľkokrát denne. Na to slúžia nástroje, akým je aj aplikácia CLARO. Tá vám umožní vytvoriť si v zariadení priečinky s obrázkami, spomedzi ktorých sa potom náhodne volí pozadie. K dispozícii vám je ale veľké množstvo nastavení, vďaka čomu si budete vedieť prispôsobiť tieto zmeny tapiet podľa vašej nálady. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a poteší množstvom funkcií, vďaka ktorým už nikdy nebude pozadie na vašom telefóne nudné.

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Just Browser

V kategórii mobilných prehliadačov sa čoraz častejšie objavujú zaujímavé aplikácie, ktoré ponúkajú iba základnú funkcionalitu, no mnohí používatelia ich preferujú oproti komplexnejším riešeniam typu Chrome či Firefox. Aplikácia Just Browser je presne takýto typ prehliadaču, ktorý ponúka jednoduché prostredie a iba minimum zbytočných funkcií. Nechýba ale zabudovaný AdBlock, nočný režim, možnosť ukladania záložiek a mnohé ďalšie. Celá aplikácia má pritom iba 0,5 MB a okrem pohodlného ovládania sa postará aj o vašu bezpečnosť a najmä jednoduchosť pri práci s aplikáciou.

Verzia: 6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6
Aktuálna cena: Zdarma

N Music(beta)

Dobrých prehrávačov hudby nikdy nie je dosť. N Music je síce iba beta verziou aplikácie, no sľubuje skutočne veľmi zaujímavé funkcie. Ide o minimalistickú aplikáciu s pekným Material dizajnom, ktorá ale poteší aj zaujímavými funkciami. Nájdete tu 10 Band ekvalizér s nastavením úrovní hluku, bás, virtualizérom a mnohými prednastavenými režimami. Nechýba ani pokročilé prehľadávanie knižnice, vytváranie playlistov, ovládanie na zamknutej obrazovke či plávajúci widget s ovládacími tlačidlami, čo je skutočne zaujímavá funkcia. Všetko je to k dispozícii zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie, takže ide o skutočne atraktívne riešenie.

Verzia: 0.3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.5
Aktuálna cena: Zdarma

Slovenské Televízie

Sledovanie televízie v telefóne alebo tablete je veľmi pohodlné a v mnohých prípadoch ide o jediný spôsob sledovania televízie, ktorý máme k dispozícii. Aplikácia Slovenské Televízie vám umožní bezplatne sledovať slovenské televízie, čo nie je úplne bežné. Potrebovať budete iba aplikáciu a telefón alebo tablet. Podobných aplikácií bolo v obchode Play už väčšie množstvo, no takmer každá po čase prestala fungovať. V tomto prípade sa ale aplikácia teší aktívnej podpore developera a ak sa stane, že niektorá stanica nefunguje, vývojár to rýchlo vyrieši. Ide o šikovný titul, ktorý je zadarmo a za jeho vyskúšanie skutočne nič nedáte.

Tasks

Ak hľadáte výkonný nástroj na správu úloh, máme pre vás skvelé riešenie. Aplikácia Tasks je klon titulu Astrid, ktorý si získal v čase svojho fungovania množstvo fanúšikov. K dispozícii je denná a nočná téma a veľmi prehľadné, no zároveň aj funkčné prostredie. Úlohy si môžete synchronizovať aj so službou Google Tasks, čo ocenia mnohí používatelia. Prehľadné prostredie, množstvo užitočných funkcií a fakt, že si aplikáciu môžete stiahnuť zadarmo, sú podľa nás dostatočné dôvody na to, aby ste jej dali šancu aj vy.

Verzia: 5.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.3.4
Aktuálna cena: Zdarma

22.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+