MojAndroid

Certify-gate Scanner

V posledných týždňoch sa v systéme Android objavili viaceré bezpečnostné chyby. Veľkým problémom je aj fakt, že nie je dopredu zrejmé, ktoré zariadenia týmito chybami trpia a ktoré nie. Šikovní vývojári sa ale poponáhľali s jednoduchými aplikáciami, ktoré v priebehu niekoľkých sekúnd identifikujú, či je aj vaše zariadenie postihnuté bezpečnostnou chybou, alebo nie. Aplikácia Certify-gate Scanner zistí, či je vaše zariadenie zraniteľné voči rovnomennej chybe. Aplikácia pritom ponúka veľmi jednoduché prostredie a nezaberie vám v pamäti zariadenia veľa pamäte. Ide o jednoduchý titul, ktorý má jediný účel a plní ho veľmi dobre.

certify-gate-1 certify-gate-2 certify-gate-3

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Cinnamon Grocery Shopping List

Vytvoriť si nákupný zoznam skutočne nie je náročné. Aj napriek tomu, že dnes máme mobilné zariadenie prakticky všade so sebou, mnohí z nás si stále píšu nákupné zoznamy na papier. Jednoducho nemajú dôvod uprednostniť digitálne riešenie. Ten im ale môže dať skvelá aplikácia Cinnamon Grocery Shopping List. Tá ponúka veľmi pekné prostredie v štýle Material dizajnu a množstvo skvelých funkcií. Veľmi užitočné je, že všetky svoje nákupné zoznamy môžete zdieľať. Ďalšou skvelou funkciou je vytváranie skupín tovaru, ktorý musíte kúpiť. Môže sa jednať o pravidelne nakupované produkty, prípadne suroviny potrebné pre jeden konkrétny recept. K dispozícii je tiež možnosť sledovať, aké produkty už máte doma a jednoduchým presunutím ich môžete pridať do nákupného zoznamu hneď, ako sa vám doma minú. K dispozícii je ešte množstvo ďalších zaujímavých funkcií a bez zaváhania môžeme tento titul označiť za jeden z najlepších nákupných zoznamov v obchode Play.

cinnamon-1 cinnamon-2 cinnamon-3

Verzia: 1.5.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.9
Aktuálna cena: Zdarma

Dreamify

Ak vás bežné fotografie zhotovené smartfónom nudia, možno vás osloví zaujímavá aplikácia Dreamify, ktorá sa v obchode Play objavila iba nedávno. Ide o unikátny nástroj na úpravu fotografií s veľmi umeleckým výsledným efektom. Na výber máte tucet pripravených efektov, no skutočná sila aplikácie spočíva v tom, že si môžete vytvoriť aj vlastný. Vďaka tomu môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť skutočne unikátny efekt, ktorý výrazne zmení vašu fotografiu. Takto jednoducho môžete vytvárať originálne umelecké diela priamo vo svojom smartfóne a nepotrebujete k tomu nič iné, iba aplikáciu Dreamify, ktorá je v obchode Play dostupná zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie.

dreamify-1 dreamify-2 dreamify-3

Hexlock

Ochrana súkromia na vašom Android zariadení je prvoradá a k dispozícii vám je obrovské množstvo aplikácií, ktoré vám s ochranou súkromia pomôžu. Teraz môžete vyskúšať aj zaujímavý titul Hexlock. Ten prináša pokročilé uzamykanie jednotlivých aplikácií vo vašom zariadení, vďaka čomu nemusíte zabezpečovať celé zariadenie a zadávať vzory či kódy pri každom odblokovaní. Stačí, keď zamknete tie aplikácie, v ktorých sa skrýva citlivý obsah. Veľkou výhodou aplikácie je tiež možnosť vytvoriť si vlastné profily, vďaka ktorým môžete zmeniť zoznam zabezpečených aplikácií na základe toho, kde sa nachádzate a koho máte okolo seba. Aj túto aplikáciu nájdete v obchode Play úplne zadarmo a stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho widgetu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Lip Swap

Štúdio Google Creative Lab je v poslednom čase veľmi aktívne a produkuje jednu aplikáciu za druhou. Jedným z tých jednoduchších titulov na zabitie času je aj aplikácia Lip Swap. Ako názov naznačuje, ide o nástroj na úpravu fotografií. Vďaka aplikácií môžete jednoducho vymieňať časti tváre s inými časťami na vašej vlastnej tvári, no zároveň môžete kombinovať svoje fotografie s fotografiami priateľov či dokonca zvierat. Výsledné výtvory môžu byť skutočne humorné a aplikácia vám môže priniesť množstvo zábavy napríklad pri posedeniach s priateľmi alebo rodinou.

lipswap-1 lipswap-2 lipswap-3

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Tunnel Vision

Ďalšou aplikáciou zo štúdia Google Creative Lab v našom dnešnom výbere je titul Tunnel Vision. Tá ponúka možnosť zaznamenať vaše okolie pomocou veľmi zaujímavých fotografických efektov. Nejde o tradičné farebné efekty, ktoré menia iba odtiene farieb na fotografií. Tunnel Vision využíva zaujímavé algoritmy určené na kompletnú transformáciu obrázku. Výsledkom sú originálne obrázky vhodné napríklad na vytvorenie špecifickej profilovej fotografie. K dispozícii je niekoľko zaujímavých efektov, z ktorých každý lepšie funguje s iným typom fotografie. Aplikácia si tak bude vyžadovať trochu času, kým si zvyknete na to, ako dané efekty ovplyvňujú fotografie, no následne môžete v aplikácii odokryť skutočný potenciál a užiť si s ňou množstvo umeleckej zábavy.

tunnel-vision-1 tunnel-vision-2 tunnel-vision-3

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

21.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+