MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojim dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 29. týždeň 2017

Email (Edison Mail)

Okrem snahy o “rebranding” z pôvodného názvu EasilyDo prichádzajú do služby Edison Mail aj dve nové funkcie vo forme inteligentných odpovedí a bezpečnostného asistenta. Prvá funkcia nie je zatiaľ plnohodnotne dostupná pre Android. Poskytuje iba vopred určené rýchle odpovede založené na kontexte daného e-mailu. Bezpečnostný asistent je následne užitočnou funkciou, pretože vás informuje, ak bol váš účet napadnutý či zablokovaný. Šikovného mailového klienta s funkciami inšpirovanými z aplikácie Inbox od Googlu si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

DigiCal kalendár

DigiCal umožňuje synchronizovať viacero vašich kalendárov, či už ide o Google alebo Outlook kalendár. Aplikácia ponúka pridávanie rôznych špeciálnych kalendárov od sviatkov, športových udalosti po iné  známe podujatia. Celkovo až 560 tisíc kalendárov z rôznych kútov sveta samozrejme ale za poplatok. Ďalšou príjemnou funkciou je predpoveď počasia pre najbližšie dni. V bezplatnej verzii iba na najbližšie tri dni, v platenej aj na ďalšie dni s podrobnejším grafom. Aplikáciu s názvom DigiCal si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo. Niektoré funkcie si však budú vyžadovať poplatok v podobe “in-app” nákupu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Fast Finder

Po spustení aplikácie sa zobrazí jednoduchá ponuka vyhľadávania spolu s vašou virtuálnou klávesnicou. Do riadku pre vyhľadávanie napíšete názov súboru, ktorý hľadáte a aplikácia vám následne ukáže všetky aplikácie, fotografie, skladby a iné typy súborov, ktoré zodpovedajú danému názvu. Po kliknutí na ikonku sa vám zobrazí aplikácia alebo súbor otvorený v danej aplikácii. Môže sa vám taktiež zobraziť ponuka na výber aplikácie, v ktorej chcete daný súbor otvoriť. Aplikáciu Fast Finder si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 0.23.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.23.0
Aktuálna cena: Zdarma

Recent App Switcher (Pro)

Potrebujete rýchly a efektívny nástroj, ktorý vám umožní jednoducho preskakovať medzi vašimi naposledy používanými aplikáciami? Výbornou a jednoduchou alternatívou je aplikácia s názvom Recent App Switcher. Hlavnou funkciou aplikácie je rozšírenie vašej notifikačnej lišty. Po jej stiahnutí sa vám okrem skratiek zobrazia aj ikonky naposledy používaných aplikácií. V nastaveniach si tiež môžete zvoliť počet zobrazovaných aplikácií. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Voice Recorder – Sound Recorder PRO

Posledná aplikácia v dnešnom výbere nesie názov Voice Recorder – Sound Recorder PRO. Ide o kvalitne spracovanú aplikáciu pre nahrávanie zvuku. Zo štandardných funkcií nechýba vysoká kvalita zvuku, pozastavenie, nahrávanie na pozadí, nahrávanie s externým mikrofónom, zoznam nahrávok či možnosť zdieľania nahrávky. Váš personálny diktafón si môžete vo forme tejto mobilnej aplikácie stiahnuť zadarmo v Obchode Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

31.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+