MojAndroid

LogDog

Ak sa aj vy často zaoberáte otázkou internetovej bezpečnosti, zrejme ste už vyskúšali viacero zaujímavých riešení, ktoré by vám mali pomôcť zabezpečiť vaše citlivé údaje. Ak sa ale útočník snaží skutočne prelomiť vašu ochranu, resp. sa mu to už podarilo, málokedy sa o tom dozviete včas. Pomôcť môže aplikácia LogDog, ktorá vás upozorní v prípade, že sa na vašom účte vykonáva nejaká nezvyčajná aktivita. Môže ísť o opakované zadávanie hesla, prípadne nezvyčajné množstvo odoslaných správ. LogDog vás na takéto správanie dokáže upozorniť a vy môžete včas reagovať. Aplikácia zatiaľ zabezpečí služby Facebook, Dropbox, Gmail, Evernote a Yahoo Mail, no čoskoro by mali pribudnúť aj ďalšie populárne služby, čím užitočnosť aplikácie ešte vzrastie.

Verzia: 6.1.0.20171226
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.1.0.20171226
Aktuálna cena: Zdarma

Microsoft Hyperlapse Mobile

Ak patríte medzi fanúšikov príležitostného natáčania videí vašim smartfónom, môže sa stať, že výsledok je často zbytočne dlhý a neefektívny. Samozrejme, podstatu sa vám zachytiť podarí, no efekt často nie je taký, ako by ste si predstavovali. V takých chvíľach vám môže pomôcť aplikácia od Microsoftu, ktorá pomáha vytvárať časozberné videá z klasických videí. Aplikácia jednoducho zrýchli celé video počas natáčania, prípadne môžete importovať aj už natočené video a vytvoriť tak veľmi efektné výsledky. K dispozícii je niekoľko úrovní zrýchlenia a nájdeme tu aj mód pre selfie videá, vďaka čomu môžete vytvárať ešte zaujímavejšie diela.

microsoft-hyperlapse-1 microsoft-hyperlapse-2

Verzia: 1.7.2016.03020
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2016.03020
Aktuálna cena: Zdarma

Music Tagger

Ak máte vo svojom zariadení stiahnuté hudobné skladby z rôznych zdrojov, často sa môže stať, že v prehrávačoch sa nezobrazuje požadovaný názov skladby alebo umelca či obrázok albumu. Platí to aj o rôznych re-mixoch či starších skladbách, prípadne skladbách naimportovaných z CD nosičov. Opraviť tieto nedokonalosti priamo vo vašom mobilnom zariadení vám pomôže aplikácia Music Tagger. Tá ponúka možnosti na úpravu všetkých označovacích atribútov hudobných skladieb, pričom takto upravený súbor bude zobrazovať správne informácie vo všetkých prehrávačoch. Aplikácia tiež ponúka prostredie kompletne upravené podľa Material Dizajnu, no správne bude fungovať iba na zariadeniach so systémom Android Lollipop a novším. V prípade systému Android KitKat musíte mať pre správne fungovanie práva ROOT.

music-tagger-1 music-tagger-2 music-tagger-3

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Native Clipboard

Smartfóny nám výrazne uľahčujú a zrýchľujú množstvo úloh, ktoré by sme inak museli vykonávať na počítači, čo by bolo často oveľa zdĺhavejšie. Ak ale pracujeme s textom, stále uprednostníme väčší pracovný nástroj. Zefektívniť prácu s textom na mobilnom zariadení môže napríklad titul Native Clipboard. Ten zbiera do svojej pamäte všetky texty, ktoré ste skopírovali (uložili do schránky) a umožní vám s nimi pracovať aj neskôr. To odstraňuje nedostatok systému Android, ktorý vám inak umožní pracovať iba s posledným skopírovaným textom. Aplikácia je veľmi jednoduchá, celé jej prostredie je spracované v Material dizajne a ponúka aj veľmi jednoduché ovládanie.

native-clipboard-1 native-clipboard-2 native-clipboard-3

Verzia: 4.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.8.1
Aktuálna cena: Zdarma

Page Shortcuts

Facebook už dávno nie je iba miestom, kde si môžete pozrieť novinky o vašich známych. V súčasnosti mnohí užívatelia využívajú sociálne siete ako zdroj informácií z rôznych zdrojov, ktoré ich na týchto sieťach zverejňujú. Pre mnohých užívateľov je dokonca praktickejšie vidieť iba informácie zo stránok, ktoré sledujú. Pomôcť môže zaujímavá aplikácia Page Shortcuts, ktorá čerpá informácie zo stránok, ktoré sledujete na Facebooku a umožní vám pozrieť si informácie z jednotlivých stránok bez toho, aby ste videli statusy svojich priateľov. Jednoducho si môžete tiež vytvoriť odkaz na obľúbenú stránku, ktorý si môžete umiestniť priamo na domovskú obrazovku a otvoriť stránku priamo v natívnej aplikácii Facebook. Takto je dosiahnuté pohodlie, ale aj jednotný užívateľský zážitok, keďže samotný obsah stránok si stále budete prezerať v aplikácii Facebook a v aplikácii Page Shortcuts budete mať k dispozícii zoznam všetkých stránok, ktoré sledujete, spolu s možnosťou vyhľadávať v nich či pozrieť si posledné stránky, ktoré ste začali sledovať.

page-shortcuts-1 page-shortcuts-2 page-shortcuts-3

Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Voice changer

Dnešný výber aplikácií ukončíme zábavným titulom Voice changer, ktorý vám môže spríjemniť letné dni s priateľmi či rodinou. Ako názov napovedá, aplikácia vám umožní aplikovať na nahratú zvukovú stopu efekt, ktorý zmení hlas. Na výber máte rôzne druhy zmien, vrátane hlasu ovce, smrti, veveričky, mačky a ďalších efektov, ktorých v aplikácii nájdete dokopy až 25. Používanie aplikácie je veľmi jednoduché a môže priniesť množstvo zábavy pri posedení s priateľmi či počas letnej party.

voice-changer-1 voice-changer-2

24.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+