MojAndroid

ASAP Launcher

Náš výber začneme tento týždeň zaujímavým alternatívnym launcherom. Tým je v tomto prípade minimalistický ASAP Launcher, ktorý ponúka veľmi jednoduché, no zároveň dobre prispôsobiteľné prostredie. Nájdete tu možnosť použiť vlastný balíček ikon a prispôsobiť si budete môcť aj farebné akcenty v systéme. Inteligentné menu s aplikáciami vám zasa zobrazí najpoužívanejšie aplikácie a umožní vám aj vyhľadávať aplikácie podľa názvu. Ústrednou témou launcheru je aj pekný dizajn, vďaka ktorému bude používanie aplikácie príjemné a celý systém vo vašom telefóne môže vyzerať ešte atraktívnejšie. Dobrou správou je aj to, že aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo, no nájdete tu aj nejaké mikrotransakcie.

Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma

NativeScript Weather Cards

Čerstvá aplikácia z obchodu Play s názvom NativeScript Weather Cards ponúka zaujímavé riešenie informácií o počasí. Aplikácia ponúka extrémne jednoduché zobrazenie informácií o počasí v atraktívnom kartovom štýle. Aplikácia obsahuje iba základné informácie o počasí v aktuálnom dni, teplote, rýchlosti vetra a úrovni vlhkosti vzduchu. Minimalistický pohľad na celú problematiku s počasím je možno práve to, čo mnohí z vás hľadajú. Stačí si stiahnuť aplikáciu, zadať vaše PSČ a jednoduché informácie o počasí budete mať vždy poruke. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a v tomto prípade tu nenájdete ani žiadne ďalšie mikrotransakcie.

Verzia: 2.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Playbook for Developers

Špecializovaná aplikácia Playbook for Developers od Google je ideálnym spoločníkom pre každého vývojára Android aplikácií. Nielenže tu nájdete množstvo užitočných tipov a trikov pre programovanie Android aplikácií, celú službu si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv. To znamená, že zadáte typ vývoja, ktorému sa venujete a všetok zobrazovaný obsah bude tomu prispôsobený. Súčasťou aplikácie je aj pokročilý a veľmi detailný návod a inštrukcie pre rôzne aktivity týkajúce sa vývoja pre Android, takže v podstate ide aj o miniatúrnu encyklopédiu pre vývojárov.

Verzia: 2.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Share Phone

Ak patríte medzi tých ľudí, ktorí často požičiavajú svoj smartfón kamarátom, určite ste sa rozmýšľali nad tým, ako by ste mohli ukryť citlivý obsah pred zvedavými zrakmi. Jedným spôsobom sú špeciálne aplikácie na uzamykanie iných aplikácií, no táto vaša snaha by bola očividná a nemusela by sa stretnúť s pochopením. Zaujímavou alternatívou je aj aplikácia Share Phone, ktorá vám umožní vybrať si aplikácie, ktoré sa v telefóne vôbec zobrazia. K dispozícii je niekoľko predvolených kategórií, vďaka ktorým môžete priateľom nechať zobraziť iba aplikácie typu Galéria či Hudba a citlivé informácie ostanú ukryté. Celý systém je tiež nenápadný a tlačidlo pre vypnutie ukrývania aplikácií aktivujete potrasením zariadenia, čo každého možno nenapadne.

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma

Tour de France 2016

Cyklistická horúčka vrcholí, a to znamená, že v našom výbere nemôže chýbať ani najlepšia aplikácia určená na sledovanie podujatia Tour de France. Oficiálna aplikácia Tour de France 2016 je vybavený všetkým tým, čo budete potrebovať pri sledovaní Petra Sagana a ostatných hviezdnych cyklistov. Okrem zaujímavých informácií z diania na cyklistickej sérii môžete sledovať jednotlivé etapy v priamom prenose vďaka špeciálnej grafike. Etapy si môžete prezerať aj dopredu spolu s ich profilom, aby ste vedeli, čo cyklistov čaká a či daný profil bude vyhovovať vášmu favoritovi. Súčasťou aplikácie sú aj unikátne zákulisné zábery, o ktoré sa postarala spoločnosť Škoda.

Verzia: 6.0.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.11
Aktuálna cena: Zdarma

Vysor

Mnohým z vás sa už zrejme stalo, že ste si želali, aby ste svoj smartfón mohli ovládať z pohodlia počítača. Patrí to najmä medzi tých používateľov, ktorí celý deň sedia pri počítači v práci a nie je pre nich pohodlné neustále brať telefón do ruky, keď sa objaví nejaké nové upozornenie. Práve pre takýchto používateľov je k dispozícii aplikácia Vysor, ktorá bola dlho dostupná iba vo forme APK súboru, no teraz ju nájdete aj v obchode Play. Aplikácia potrebuje pre správne fungovanie prehliadač Chrome, no zároveň vám umožní z pohodlia počítača bez problémov ovládať váš smartfón, ktorý už praktiky celý deň nebudete musieť brať do ruky.

Verzia: 1.0.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+