MojAndroid

App Swap Drawer

Jedna z tých užitočnejších aplikácií, ktoré sme v poslednej dobe mali možnosť vyskúšať. App Swap Drawer je alternatívne menu s aplikáciami, ktoré ale môžete využívať aj spolu s klasickým menu. Otvoriť ho totiž môžete odkiaľkoľvek a aplikácie si v ňom môžete zoradiť viacerými zaujímavými spôsobmi. Poteší aj možnosť zoradenia aplikácií podľa farby ikon, vďaka čomu budete mať ešte lepší prehľad v zozname svojich aplikácií. Nechýbajú ani pokročilé možnosti hľadania a kategorizovania aplikácií, vďaka čomu bude prepínanie medzi jednotlivými titulmi skutočne veľmi jednoduché.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Boomerang Notifications

Práca s upozorneniami v systéme Android sa každou novou verziou systému zlepšuje, no ešte to nie je celkom dokonalé. Notifikácie ale dokážu vylepšiť rôzne nástroje tretích strán, akým je aj aplikácia Boomerang Notifications. Ako názov naznačuje, cieľom je opätovné zobrazenie upozornenia neskôr. Pri novom upozornení si môžete jednoducho nastaviť, kedy sa má znovu zobraziť a vybrať si tak lepší čas na prácu s ním. Vďaka tomu nezabudnete na dôležité upozornenia a zároveň získate jednoduchší vzhľad prázdnej lišty s upozorneniami. Môžete si tiež napríklad vybrať druh aplikácií, ktorých upozornenia majú byť takto spravované. Poteší aj prehľadné menu nedávno uložených upozornení, vďaka čomu budete mať lepší prehľad o tom, čo ešte musíte spraviť, alebo čo ste už spravili. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Footej Camera

Fotografických aplikácií je v obchode Play viac než dosť, no iba máloktorá z nich ponúka také možnosti a vyzerá tak dobre, ako Footej Camera. Na jednej strane ide o intuitívny a jednoduchý hľadáčik, ktorý má ale zabudované množstvo užitočných funkcií. Potešia manuálne prepínače pre ovládanie expozície, vyváženia bielej či časovaču. Okrem toho tu ale nájdeme množstvo ďalších možností, ktoré sú ukryté v nastaveniach. Nájdete tu takmer všetko, čo by ste mohli potrebovať, no zároveň nebudete zahltení nastaveniami na hlavnej obrazovke. Nechýba ani vlastná galéria obrázkov s jednoduchým prostredím. Aplikácia je dostupná zadarmo, no niektoré nastavenia alebo úrovne nastavení je potrebné odomknúť jednorazovým in-app nákupom v hodnote 1,89 EUR.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Quoter

Máte radi rôzne citáty, ktoré vás majú motivovať alebo ponúknuť iný pohľad na životné situácie? Určite neprehliadnite aplikáciu Quoter, ktorá je ako stvorená pre každého, kto si rád číta výroky známych ľudí, ale aj postáv z filmov a príbehov. Aplikácia ponúka veľmi pekné prostredie v štýle Material dizajnu a jednoduché ovládanie. Citáty sú čerpané zo siete reddit, no zároveň tu môžete vytvoriť vlastné citáty a vložiť ich do elegantnej grafiky. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a nenájdete tu ani žiadne ukryté mikrotransakcie.

Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma

Slimperience Browser

Ak hľadáte jednoduchý prehliadač, ktorý nezaberie v pamäti vášho zariadenia veľa miesta a zároveň ponúkne jednoduché prostredie a všetky dôležité funkcie, nemal by ujsť vašej pozornosti prehliadač Slimperience Browser. Vývojári sa môžu pýšiť tým, že celú jeho funkcionalitu zabalili do balíčka s veľkosťou iba 371 kB. Napriek tomu ponúka prehliadač prehľadné prostredie a intuitívny dizajn. Nechýbajú ale ani užitočné funkcie, ako napríklad inkognito mód či desktopové zobrazenie. Poteší aj špeciálny nástroj pre vytváranie tém, vďaka ktorému si môžete prehliadač prispôsobiť podľa vlastných predstáv.

Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma

WRIO Keyboard

Nestáva sa často, aby sa v obchode Play objavila klávesnica, ktorá by skutočne mala čo ponúknuť a zároveň sa odlišovala od konkurencie, ktorá je už k dispozícii. Aplikácia WRIO Keyboard je ale jedinečná a skutočne užitočná. Ponúka špeciálne rozloženie kláves v tvare šesťuholníkov, ktoré má zvýšiť efektivitu písania a znížiť počet chýb. Tu ale funkcionalita aplikácie nekončí, práve naopak. Nájdete tu všetky funkcie a možnosti, ktoré by ste od klávesnice mohli očakávať. To znamená podpora gest, personalizované automatické opravy, podporu tém a aj podporu vyše 1000 emoji, čo určite mnohí používatelia ocenia. Nechýba ani podpora pre slovenský jazyk a ak sa poponáhľate, klávesnica môže byť vaša za 2,99 EUR v rámci úvodnej zľavy. Dobrou správou je, že táto cena je konečná a v aplikácii žiadne ďalšie mikrotransakcie nenájdete.

Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: 2,19 €
Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: 2,19 €

4.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+