MojAndroid

Email Clean Master

Zaplnená e-mailová schránka už dávno nie je doménou podnikateľov či manažérov. Práve naopak, dnes už mnohí bežní používatelia nezvládajú kontrolu nad svojim účtom a výsledkom toho sú stovky až tisíce zbytočných mailov. Našťastie, existuje šikovná aplikácia Email Clean Master, ktorá bez problémov zvládne čistenie mailových schránok. Pomôže vám aj vtedy, keď sa vám v schránke míňa voľné miesto a vy potrebujete vymazať nepodstatné, no zachovať všetky dôležité správy. Ovládanie aplikácie je pritom veľmi jednoduché a priamočiare a v obchode Play ju nájdete úplne zadarmo bez akýchkoľvek mikrotransakcií.

Energy Bar

Informácia o zostávajúcej batérii v telefóne je extrémne dôležitá. Pokiaľ ale vyslovene nechcete zistiť, koľko vám zostáva batérie, väčšinou si ikonku s percentami v hornej lište ani nevšimnete. Okrem toho, na niektorých zariadeniach je ikonka extrémne malá a prečítať ju môže byť skutočne problém. To ale rieši aplikácia Energy Bar, ktorá umiestňuje miniatúrnu farebnú lištu, ktorá svojim zafarbením informuje o zostávajúcej úrovni. Hranice pre jednotlivé farby si môžete nastaviť podľa seba a vždy tak budete vedieť, ako je na tom vaše zariadenie. Okrem toho si môžete nastaviť aj hrúbku tejto lišty presne podľa vášho zariadenia. Aplikácia Energy Bar je v obchode Play dostupná zadarmo, no k dispozícii je aj prémiová verzia s cenou 2,15 EUR.

Verzia: EB_6.3.6_BETA
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: EB_6.3.6_BETA
Aktuálna cena: Zdarma

Google Toontastic 3D

Google dbá aj o najmladších vývojárov, z ktorých možno o pár rokov vyrastie pomocná sila aj do ich vlastných dielní. Možno aj preto teraz internetový gigant zverejnil aplikáciu Toontastic 3D, ktorá umožňuje najmladším používateľom vytvárať 3D animácie. Deti budú môcť vytvárať rôzne postavy, nakresliť si vlastné či pridať im vlastnú tvár. Takto si budú môcť vytvoriť vlastné animácie a s hudbou či hlasom priamo na smartfóne. Aplikácia je dostupná zadarmo a okrem widgetu nižšie si ju môžete stiahnuť aj prostredníctvom tohto odkazu na APK súbor.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

meteoblue

Ak si v tomto období plánujete akékoľvek vonkajšie aktivity, vrátane bežnej cesty do práce, potrebujete spoľahlivú aplikáciu s počasím. Tých je v obchode Play viac než dosť a väčšina z nich sa líši iba drobnosťami. Jednou z najnovších je aplikácia meteoblue, ktorá ponúka krásny dizajn a zároveň všetky funkcie, ktoré by ste od nej mohli očakávať. Nájdete tu dokonca aj predpoveď na konkrétne miesta na mori, až 6 miliónov rôznych lokácií, meteogram na 5 dní a klasickú predpoveď až na 14 dní dopredu. Aplikácia je v obchode Play dostupná zdarma, no nájdete tu niekoľko mikrotransakcií.

Verzia: Cirrus
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Cirrus
Aktuálna cena: Zdarma

Notification Hub

Máte na svojom zariadení príliš veľa upozornení a neviete sa v nich vyznať? Ak máte smartfón so systémom Android 7.0 Nougat či novším, zrejme je tento problém výrazne zredukovaný, no ostatní používatelia musia hľadať riešenie inde. Môže ním byť aj aplikácia Notification Hub, ktorá inteligentne zoskupuje upozornenia podľa aplikácie. Samozrejmosťou sú detailné nastavenia, vďaka čomu sa budú upozornenia pre jednotlivé aplikácie správať tak, ako budete chcieť. Upozornenia si pritom môžete aj zoradiť podľa ďalších kritérií a výrazne tak zjednodušiť vzhľad vašej notifikačnej lišty. Aj táto aplikácia je k dispozícii zdarma s mikrotransakciami.

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Wallet

Náš tohtotýždenný výber uzatvárame šikovnou českou aplikáciou Wallet. Ako naznačuje názov, aplikácia je správcom financií. Ponúka celý rad užitočných funkcií vrátane správy jednotlivých transakcií, kategórie transakcií, spôsob platby a mnohé iné. Výsledkom vami zadaných údajov sú prehľadné grafy, ktoré vás informujú o tom, koľko a za čo utrácate. Aplikácia ponúka jednoduché ovládanie, no vďaka automatickej synchronizácii sú všetky vaše údaje dostupné aj vo webovej aplikácií. Appka Wallet je k dispozícii zadarmo, no niektoré jej funkcie sú ukryté za predplatným. To sa pohybuje na úrovni 2 – 4 eurá mesačne v závislosti od druhu a dĺžky predplatného.

Verzia: 5.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

14.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+