MojAndroid

Astro

Esenciálnu aplikáciu typu e-mailového klienta nemeníme každý týždeň. Ak už máme vyskúšať niečo nové, väčšinou nás to musí skutočne zaujať. Astro je veľmi atraktívna novinka, ktorá vás možno prinúti aspoň na chvíľu opustiť vášho obľúbeného e-mailového správcu. Aplikácia kombinuje šikovné funkcie na správu e-mailov s inteligentným botom, ktorý vám pomáha s navigáciou. Vďaka tomu využijete naplno všetky funkcie, ako napríklad nástroj na odhlásenie od letákov či čistenie starých správ. Nechýbajú šikovné gestá na priamu správu mailov či možnosť nastaviť odoslanie mailov v budúcnosti a zároveň sledovať, kedy boli správy otvorené. Aplikácia je k dispozícii úplne zadarmo a bez akýchkoľvek mikrotransakcií či reklám.

Verzia: 3.0.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.13
Aktuálna cena: Zdarma

Facebook Messenger Lite

Aplikácia Facebook Messenger Lite je v obchode Play dostupná už dlhšie, no u nás si ju môžete nainštalovať iba niekoľko dní. Ide o odľahčenú verziu jednej z najpopulárnejších aplikácií na svete. Hoci táto verzia je skúpa na funkcie, pre bežných používateľov možno nebude predstavovať žiaden problém. Dovoľuje totiž odosielať klasické správy, fotografie a nálepky. Pokročilé funkcie, ako napríklad nové príbehy, tu nenájdete. Odmenou vám ale bude menšie zaťaženie procesora, nižšie nároky na dáta a možno aj ušetrená batéria v zariadení.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Hidden Settings

Vedeli ste, že v srdci systému Android sa ukrýva množstvo nastavení, z ktorých mnohé vám možno výrobca vášho zariadenia nesprístupnil? Ide o ukryté nastavenia systému, ktoré sa venujú konkrétnym funkciám a ktoré väčšina používateľov ani nepotrebuje meniť. Ak ale chcete vyskúšať, čo všetko vaše zariadenie dokáže, aplikácia Hidden Settings je pre vás ako stvorená. Ponúka prehľad množstva nastavení, z ktorých niektoré by ste inak v zariadení nenašli. Nepotrebujete ani ROOT a funkcie aplikácie máte k dispozícii úplne zadarmo.

Linux CLI Launcher

V obchode Play nájdete množstvo alternatívnych launcherov, ktoré sa líšia vzhľadom a funkciami. Väčšina má ale jednu vec spoločnú – snažia sa zjednodušiť ovládanie systému a pridať funkcie, ktoré štandardný launcher nemá. Aplikácia Linux CLI Launcher robí niečo úplne iné – ovládanie systému sťažuje. Miesto klasických ikon totiž využíva príkazový riadok z Linuxu. Ovládanie sa tak razom stane skutočne náročné aj pre pokročilých počítačových nadšencov. Tí najväčší si tu ale prídu na svoje a okrem iného takto môžu trénovať svoje schopnosti ovládania príkazového riadku v linuxových systémoch.

Verzia: 6.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Sound Booster

Už aj v minulosti sme vám priniesli niekoľko aplikácií, ktoré majú za účel zvýšiť maximálnu hlasitosť reproduktoru vášho zariadenia. Aplikácia Sound Booster robí to isté, no ponúka ešte oveľa viac funkcií. Okrem iného ide o plnohodnotný nástroj na správu jednotlivých úrovní hlasitosti v systéme. Budete tak mať poruke nastavenia hlasitosti vyzváňania, multimédií, alarmov, notifikácií, ale aj hlasu v telefonáte. Okrem toho tu nájdete plnohodnotný ekvalizér, ktorý prispôsobuje hudbu naprieč celým systémom. Aplikácia tiež ponúka veľmi pekné a prehľadné prostredie a určite stojí za vyskúšanie. Okrem reklám je k dispozícii bez akýchkoľvek poplatkov a obmedzení.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

UltraWeather Pro

Po dlhšej dobe sme do nášho výberu zaradili aj platenú aplikáciu. UltraWeather Pro si vašu pozornosť určite zaslúži, a to aj napriek tomu, že k dispozícii nie je zadarmo. Aplikácia totiž ponúka skutočne pekné a najmä praktické prostredie. Nájdete tu všetky funkcie predpovede počasia, ktoré by ste mohli očakávať. Okrem teploty a úhrnu zrážok nechýbajú informácie o vetre, vlhkosti a tlaku vzduchu či viditeľnosti. Samozrejmosťou je hodinová, ako aj 10-dňová predpoveď. Čerešničkou na torte je živý radarový pohľad, vďaka ktorému si môžete sami spraviť názor o tom, ako sa bude v najbližších hodinách vyvíjať počasie. Aplikácia stojí 2,19 EUR. Nezabudnite, že počas dvoch hodín od jej nainštalovania a zaplatení máte nárok kedykoľvek vrátiť platbu bez akýchkoľvek zbytočných komplikácií.

2.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+