MojAndroid

Boost+

Nový smartfón HTC 10 na nás okrem iného zapôsobil aj tým, že výrobca spolupracoval s Google, aby priniesol čo najmenšie množstvo zbytočných predinštalovaných aplikácií. Jednou z mála je titul Boost+, ktorý si môžete stiahnuť a v plnej miere využívať aj na iných zariadeniach. Aplikácia je pokročilým čističom nepotrebných súborov v systéme a poskytuje aj nástroje na celkovú optimalizáciu zariadenia. Ponúka množstvo zaujímavých funkcií, no jej veľkou výhodou je aj fakt, že je schopná pracovať automaticky a nebude vás veľmi obťažovať. Stále sa však postará o plynulý chod vášho zariadenia, ktoré bude udržiavať v tom najlepšom možnom zdraví.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Call Recorder

Aplikácia s príznačným názvom Call Recorder jednoduché a bezstarostné nahrávanie telefonátov. Od podobných aplikácií sa líši zaujímavými možnosťami a nastaveniami, vďaka ktorým môžete celý proces nahrávania hovoru vyladiť do najmenších detailov. Samozrejme, zrejme vám nemusíme pripomínať, že ak chcete hovor nahrávať, musí s tým súhlasiť aj druhá strana. Ak s tým ale súhlasí, môžete v aplikácii využívať napríklad možnosť výberu formátu, v ktorom sa bude hovor nahrávať. V aplikácii tiež budete vedieť jednoducho skontrolovať, s kým a kedy sa uskutočnil daný hovor a budete tak mať o tom veľmi pekný prehľad o vašich aktivitách.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Expense Planner

Aplikácia Expense Planner je ďalším z radu titulov, ktoré vám pomáhajú sledovať vaše domáce účtovníctvo. Samozrejme, nikde nie je napísané, že si takto nemôžete sledovať účtovníctvo popri vašej živnosti či vo firme, no podobné aplikácie sú skôr určené pre bežných používateľov. Tí v tomto prípade ocenia napríklad detailné kategorizovanie všetkých príjmov a výdajov. Okrem toho je možné jednoducho zadať novú transakciu s opakovaním alebo bez neho. Jednotlivé transakcie je potom možné dodatočne vyhľadávať a kedykoľvek meniť. Samozrejmosťou sú prehľadné grafy, ktoré vám ukážu vašu aktuálnu finančnú situáciu. Nastaviť si môžete aj rôzne upozornenia, aby ste nezabudli zaplatiť pravidelný poplatok a vytvoriť si môžete aj rôzne rozpočtové obmedzenia, vďaka ktorým budete presne vedieť, koľko môžete ešte v danom sledovanom období minúť.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Giphy

Ak pravidelne využívate internet na voľnočasové aktivity, zrejme vám portál Giphy nemusíme predstavovať. Ide o centrum obrovského množstva GIF animácií, ktorými môžete zaujať v internetovej komunikácii alebo odľahčiť napätú atmosféru. Šikovná aplikácia umožňuje vyhľadávanie jednotlivých animácií a aj ich zdieľanie na sociálnych sieťach, čo je v podstate tá najdôležitejšia časť v životnom cykle gifov. Samozrejmosťou sú animácie rozdelené do kategórií a intuitívne ovládanie, vďaka ktorému bude práca s aplikáciou úplne pohodlná. Hoci aplikácia kopíruje niektoré črty webovej verzie služby, ide o veľmi dobre optimalizovaný nástroj pre dotykové obrazovky, čo veľmi chválime.

Verzia: 2.7.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.6
Aktuálna cena: Zdarma

Qus

Ak patríte medzi hudobných fanúšikov a radi počúvate hudbu aj na svojom mobilnom zariadení, je veľmi pravdepodobné, že využívate jednu alebo viac hudobných streamovacích služieb. Tie sa s rozvojom a zdokonaľovaním mobilného internetu stali neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých z nás. Ak ale používate súčasne niekoľko služieb na streamovanie hudby, môžete mať niekedy problémy. Tu prichádza na rad aplikácia Qus, ktorá zjednocuje hudobné streamovacie služby do jednej a umožňuje ich súčasné využívanie. K dispozícii sú aj zmiešané playlisty z viacerých služieb a dokonca aj možnosť zdieľania playlistov s priateľmi.

Reddit

Poslednou aplikáciou v našom výbere je oficiálna aplikácia portálu Reddit, ktorá bola síce v obchode Play zverejnená už minulý týždeň, no v tom čase u nás ešte nebola oficiálne dostupná. To sa ale teraz už zmenilo a aj u nás si môžeme vychutnať portál Reddit na mobilnom zariadení takým spôsobom, ako si to predstavujú samotní vývojári služby. Výhodou je veľmi pekne spracované prostredie aplikácie s rozumne rozmiestnenými ovládacími prvkami a množstvom užitočných funkcií. Ak poznáte klasický portál Reddit, tak viete, že množstvo odkazov môže byť niekedy zahlcujúce. To ale v mobilnej aplikácii nehrozí a práca s portálom môže byť pre niektorých používateľov možno ešte jednoduchšia ako v plnohodnotnom webovom rozhraní. Hoci v obchode Play existujú už aj iné aplikácie pre Reddit, táto stojí určite za vyskúšanie.

Verzia: 2.25.0
Aktuálna cena: Zdarma

23.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+