MojAndroid

App Cloner

Pojem “klonovanie aplikácií” vám je možno cudzí, no to neznamená, že by ste niečo podobné nevyužili. Mnohé aplikácie majú obmedzenia, čo sa týka najmä používateľských účtov a z jednej aplikácie môžete ovládať iba jeden účet súčasne. Naklonovaná aplikácia vám umožní pridať iné používateľské údaje a použiť iné nastavenia pre danú aplikáciu. Takéto klonovanie umožní aplikácia App Cloner, ktorá funguje s mnohými kompatibilnými titulmi, ktoré by ste potenciálne mohli chcieť klonovať. V obchode Play je titul dostupný zdarma a aj v platenej verzii za 3,99 EUR, ktorá pridáva podporu pre niektoré ďalšie tituly a aj nejaké funkcie navyše.

Verzia: 1.4.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.14
Aktuálna cena: Zdarma

Appfour Launcher (Android Wear 2.0)

Do nášho výberu sa tento týždeň dostala aj aplikácia Appfour Launcher, ktorá je určená pre hodinky so systémom Android Wear 2.0. Tým vracia funkcionalitu z predchádzajúcej verzie systému, vďaka ktorej je možné zoznam aplikácií otvoriť aj potiahnutím z pravej strany displeja. Okrem toho si môžete v launcheri zmeniť rozloženie aplikácií, niektoré skryť či priradiť ich medzi obľúbené. Celkovo tento launcher ponúka niekoľko skutočne užitočných funkcií, ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie. Aplikácia je v obchode Play zdarma, no obsahuje reklamy v podobe ikon v launcheri, ktoré ale môžete skryť in-app nákupom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Batch Watermark

Bojíte sa toho, že by niekto chcel ukradnúť fotografie zhotovené vašim smartfónom, ktoré zdieľate na sociálnych sieťach? Možno ste preto už hľadali nástroj, ktorý by vám pomohol pridať k vašim fotografiám vodoznak. Presne to umožní jednoduchá aplikácia Batch Watermark. Tá funguje presne tak, ako napovedá názov – umožní vám hromadne pridávať vodoznak k viacerým obrázkom z vašej galérie súčasne. K dispozícii je niekoľko fontov a rôznych nastavení, vďaka ktorým si môžete vytvoriť vodoznak prispôsobený vašim predstavám. Okrem toho, aplikácia je v obchode Play dostupná úplne zadarmo a neobsahuje žiadne reklamy ani mikrotransakcie.

Dr. Network

Ak chcete vedieť všetko o sieťach, ku ktorým je váš smartfón pripojený, štandardné možnosti systému Android vám možno nepostačujú. Síce sa dozviete najdôležitejšie informácie, no podrobnosti sú väčšinou skryté. Odhalí ich ale šikovná aplikácia Dr. Network, ktorá vám ukáže prakticky všetko, čo by ste o danej sieti chceli vedieť. Týka sa to mobilných sietí, Wi-Fi sietí, ale aj informácií o vašom zariadení, batérii či dokonca zobrazí aj informácie o ROOT-e zariadenia. Jednoduché prostredie aplikácie je veľmi intuitívne a elegantné a poslúži vždy, keď sa chcete o danej sieti dozvedieť nejaké podrobnejšie informácie. Aplikácia je v obchode Play dostupná úplne zadarmo a bez mikrotransakcií, no narazíte v nej na reklamy.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Screen Recorder Pro

Nahrávanie obrazovky na mobilnom zariadení dnes už nie je iba doménou najväčších technologických nadšencov. Pomáhajú tomu aj veľmi jednoduché aplikácie, ako napríklad Screen Recorder Pro. Tá slúži na jednoduché nahratie obrazovky spolu so zvukom bez akýchkoľvek obmedzení a úplne zadarmo. Pre správne fungovanie aplikácie nebudete potrebovať ani ROOT. Okrem jednoduchého nahrávania ponúka aplikácia aj jednoduché nástroje pre zdieľanie nahraného videa, a tak sa môžete o váš výtvor rýchlo podeliť s priateľmi. Najlepšie na tom je, že aplikácia v sebe neukrýva žiadne mikrotransakcie, no nevyhnete sa reklamám.

19.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+