MojAndroid

Cynická obluda

Zosmiešňujúce obrázky či karikatúry na tému slovenskej politiky sa už roky spájajú s pojmom Cynická obluda. Táto séria skutočne vtipných a dômyselných obrázkov je teraz dostupná aj vo forme mobilnej aplikácie. Tá je síce k dispozícii zadarmo, no služba je v skutočnosti spoplatnená. Zaplatíte za ňu 1,99 EUR mesačne, resp. 19,99 EUR ročne. Okrem pohodlného mobilného prehliadania ale získate aj prístup k novým obrázkom medzi prvými a tiež budete mať k dispozícii exkluzívny obsah, ktorý nikde inde zverejnený nebude.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

eBlok

Určite sa väčšina z vás už stretla so situáciou, keď ste chceli reklamovať nejaký výrobok, no nevedeli ste nájsť ten správny blok. Ak na podobné problémy myslíte dopredu, možno máte vyčlenenú zásuvku s obálkami označenými jednotlivými mesiacmi, aby ste bločky ľahšie našli. Ak vás niečo také neláka, môžete využiť slovenskú aplikáciu eBlok. Tá vám umožní skenovať bločky a ukladať ich do cloudu, odkiaľ budú pre vás vždy dostupné. O vyššiu bezpečnosť sa postará vodoznak s dátumom a kódom používateľa, ktorý je vždy pevne priradený každému obrázku. Šikovná aplikácia vám tak výrazne uľahčí archiváciu bločkov bez potreby triedenia fyzických papierikov.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Huawei Health

Spoločnosť Huawei je ďalším z výrobcov, ktorí začali svoje podarené aplikácie umiestňovať aj do obchodu Play. Odteraz tak môžete využívať na iných zariadeniach napríklad aj aplikáciu Huawei Health, ktorá slúži ako centrum pre všetky informácie o vašej pohybovej aktivite. Ak ste v poslednej dobe vlastnili nejaké zariadenie značky Huawei či Honor, aplikácia vám je určite známa. Ide o veľmi elegantný titul so všetkými funkciami, ktoré by ste od takejto aplikácie mohli očakávať. Okrem toho vás teraz poteší úplne nový dizajn a aj zaujímavé nové funkcie v aplikácii.

Verzia: 8.0.1.343
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.0.1.343
Aktuálna cena: Zdarma

WiFi Password Viewer (ROOT)

Táto aplikácia poteší iba majiteľov zariadení s ROOT právami. Ak medzi nich patríte, titul WiFi Password Viewer by ste určite nemali prehliadnuť. Ide o šikovnú aplikáciu, ktorá rieši jeden z častých problémov pri používaní smartfónu – zabudnuté heslo od Wi-Fi. Aplikáciu využijete napríklad vtedy, keď sa pripojíte k nejakej Wi-Fi sieti automaticky a chcete heslo zdieľať s priateľom, no už si ho nepamätáte. Stáva sa to v reštauráciách či na iných verejných priestranstvách, kde vy ste sa už k Wi-Fi pripojili v minulosti a váš známy ešte nie. Ide o šikovný malý nástroj, ktorý určite stojí za vyskúšanie.

Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Wonderwall

Náš výber tento týždeň nemôžeme zakončiť nijako inak ako ďalšou aplikáciou s pozadiami pre vaše zariadenie. Wonderwall je ďalšou z veľmi vydarených aplikácií, ktoré skrášia vašu domovskú obrazovku. Aplikácia ponúka bohatú zbierku veľmi pekných fotografií, ktoré môžete použiť ako pozadie vašej domovskej obrazovky. Fanúšikov fotografovania potešia detailné informácie o jednotlivých fotografiách vrátane nastavení fotoaparáta, ktoré boli použité pri zhotovení záberu. Aplikácia okrem toho ponúka aj možnosť automatickej zmeny pozadia, aby malo vaše zariadenie stále čerstvý vzhľad systému. Nové pozadia pritom pribúdajú každý deň, takže sa vám nezunujú tie isté. Titul Wonderwall je v obchode Play dostupný zdarma, no nájdete tu aj drobné mikrotransakcie.

Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

21.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+