MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

EQ Ready

Analyzujte svoje každodenné jazdy za pomoci aplikácie EQ Ready a zistite, či elektrická mobilita vyhovuje vašim potrebám. V aplikácii môžete simulovať jazdu elektromobilov, pokiaľ jazdíte svojím automobilom. Aplikácia na základe vašej jazdy, rýchlosti, brzdenia a iných faktorov vypočítava teoretický dojazd v prípade, že by ste sedeli v elektromobile. Získate prehľad o nabíjacích staniciach a možnostiach nabíjania v blízkom okolí pozdĺž vašich každodenných trás. Na základe týchto informácií sa následne môžete rozhodnúť , či je kúpa elektromobilu pre vás tou správnou voľbou.

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

File Manager

Aplikácií na správu súborov nie je nikdy dosť. Jednou z nich je aj tá s autentickým názvom File Manager. Jedná sa o bezplatného, bezpečného, jednoduchého a plnohodnotného správcu súborov a súborový prieskumník. Jednoducho v ňom môžete spravovať svoje súbory, presúvať ich, mazať a veľa iného. Jednoducho v ňom zistíte, koľko súborov máte vo svojom zariadení a koľko miesta zaberajú.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Relaxing Jump

Jedná sa o akúsi obdobu obľúbenej hry Helix Jump. Ovládate loptičku, ktorá padá dole a vašou úlohou je vyhýbať sa všetkým prekážkam, ktoré stretnete po ceste. Hra je veľmi návyková a rýchla, ideálny spôsob na odreagovanie a vyplnenie nudných chvíľ.

Verzia: 1.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10
Aktuálna cena: Zdarma

Relax Sound Sleep Music

Pokiaľ máte problémy so spánkom, možno vám pomôže práve táto aplikácia. Obsahuje množstvo zaujímavých zvukov všetkého druhu, ktoré by vám mali pomôcť zaspať. Zvuky sú založené na spojení prírodných zvukových efektov a bieleho šumu. Tieto zvuky sú vhodné aj počas jogy, oddychu či wellnessu. Príjemne uvoľnia a poslucháč sa jednoduchšie zbaví stresu. Nechýba zvuk oceánu, vidiecke zvuky, mesto, krb, klavír, gitara alebo aj zvuk rieky či vodopádu.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

File Locker

V prípade, že často požičiavate svoj smartfón a máte v ňom súbory, ktoré by nemal nikto iný vidieť, táto aplikácia vám v tom pomôže. Svoje súkromné veci s budete mať s ňou v bezpečí a môžete si byť istí, že sa k nim nikto nedostane. S aplikáciou sa pracuje veľmi jednoducho a ponúka aj vcelku príjemné používateľské rozhranie.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

27.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+