MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Facing Emotions

Mobilná aplikácia, ktorá umožňuje slepým ľuďom „vidieť“ alebo zažívať emócie na tvárach ľudí, s ktorými hovoria, je dielom spoločnosti Huawei. Využíva na to pomoc umelej inteligencie spolu s výkonným fotoaparátom smartfónu Huawei Mate 20 Pro, ktorý prekladá sedem univerzálnych ľudských emócií do zvukovej podoby. Vďaka tomu prináša nevidiacim a zrakovo postihnutým plnohodnotnejší zážitok a umožňuje lepšie porozumieť komunikácii s ostatnými.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Water Cave

Cieľom tejto jednoduchej a zábavnej hry je dostať vodu z bodu A do bodu B. Učiníte tak tým, že jej pomocou prsta vykopete cestu. Na ceste vám však budú brániť rôzne nástrahy, ktorým sa potrebujete vyhnúť.

Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma

Fatal Target Shooter

3D strieľačka s veľmi peknou grafikou a množstvom zbraní. Zabaviť vás dokáže na dlhú chvíľu, keďže sa v hre nachádzajú stovky rôznych misií.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Car Driving Simulator

V tejto hre jazdíte na rôznych autách a dokončujete misie. Páči sa nám grafika a svet s detailným prostredím. Jednotlivé úlohy, ktoré vám budú pridelené, musíte ukončiť v istom časovom rozmedzí, inak stratíte nahrané body.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Audio Recorder – Voice Recorder

Spoľahlivá aplikácia na nahrávanie zvuku, ktorá navyše ponúka aj základné možnosti úpravy nahraného zvuku. Veľmi jednoducho si tak môžete nahrávať meetingy alebo iné dôležité veci, ktoré budete neskôr potrebovať. Používateľské rozhranie je jednoduché a prívetivé.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 50. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 49. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 48. týždeň 2018

22.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+