MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Impossible Tracks 2019

Vitajte vo svete závodných dobrodružstiev a moderných super vozov. Ak ste rýchly pretekár a máte vášeň pre automobilové pretekárske hry, potom buďte pripravení prežiť skutočné preteky bez obmedzení. Vyberte si svoju obľúbenú jazdu a začnite objavovať najnebezpečnejšie a dráhy pretekárskeho sveta. Táto hra ponúka veľmi slušnú hrateľnosť, zaujímavú grafiku a hlavne kopec zábavy.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Cool Music Player

Jeden z mnohých hudobných prehrávačov. Tento vyniká jednoduchosťou a príjemným používateľským rozhraním. Dokáže prehrávať mp3 a ďalšie zvukové súbory. Nechýba funkcia rýchleho vyhľadávania a môžete si vytvárať svoje vlastné playlisty. Z ID3 informácií o mp3 skladbe vie vyčítať všetky dôležité informácie. Navyše nechýba ani ekvalizér.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Flashlight LED Ultra Light

Smartfóny s Androidom väčšinou obsahujú LED blesk, ktorý poslúži hlavne na lepšie fotografie v noci. Jeho využitie môže však byť aj iné. Bez problémov vám nahradí baterku. Aplikácia s názvom Flashlight LED Ultra LIght presne toto urobí. Váš LED blesk dokáže využiť ako baterku, s ktorou si môžete prisvetliť cestu pred sebou.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Survival After Tomorrow- Dead Zombie Shooting Game

Jedna z mnohých strieľačiek, ktoré sa v Google Play nachádzajú. Vašou úlohou je jediné – prežiť a zabiť všetkých zombíkov. Hra ponúka realistické zvuky a rozmanité herné úrovne. Ovládanie je vcelku jednoduché avšak prejsť celú hru vám dá poriadne zabrať.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pohyblivé pozadie s názvom Sneženie animácie

Zima už pomaly, ale isto prichádza. S ňou sú spojené najkrajšie sviatky v roku, ku ktorým patrí sneženie, biele hory a strechy posypané snehom. Táto živá tapeta vám pripomenie presne takúto atmosféru.

Verzia: 1.24
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.24
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 47. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 46. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 45. týždeň 2018

1.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+