MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Mint Browser

Jedná sa o najnovší počin čínskeho Xiaomi. Je to internetový prehliadač, ktorý myslí aj na menej výkonné zariadenia. Prináša záruku, že aj na týchto smartfónoch bude fungovať plynulo. Rovnako sa môžete tešiť, že vám tento prehliadač nezhltne celú vnútornú pamäť vášho telefónu a to isté sa týka aj konzumácie cenných dát, na ktoré sú operátori skúpi.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Light-it Up

Chytľavá hra, v ktorej ovládate populárnu postavičku Stickmana a skáčete po rôznych geometrických útvaroch. Každý útvar sa po skoku rozsvieti, za čo dostávate body. Čím sa v hre dostanete ďalej, tým je skákanie zložitejšie. Tvary sa začnú pohybovať a trafiť sa je stále väčší a väčší problém.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Skyward War

Veľmi vydarený 3D simulátor stíhačky. V tejto hre sa stávate pilotom stíhačky a vaším cieľom je zničiť všetkých nepriateľov. Slušná hrateľnosť a výborná grafika robia z tejto hry zaujímavú zábavku, s ktorou sa určite nebudete nudiť.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

AppLock – Fingerprint, PIN & Pattern Lock

Pokiaľ chcete mať prístup k niektorým aplikáciám pod kontrolou, pomôže vám táto aplikácia. S AppLock sa už nemusíte obávať toho, že si cudzia osoba bude prezerať obsah, ktorý by vidieť nemala. Jednotlivé aplikácie jednoducho zablokujete heslom a dostanete sa do nich len vy. Pokiaľ iná osoba nepozná heslo, má jednoducho smolu. Je to jedna z aplikácií, ktorá by určite nemala chýbať.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 51. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 50. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 49. týždeň 2018
29.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+