MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Rekapituláciu zaujímavých tipov v rámci mobilných aplikácií tak dostanete pravidelne každý týždeň. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 47. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 46. týždeň 2017

Wallzy Pro

Wallzy Pro ponúka 18-tisíc pozadí rozdelených do 600 kategórií, medzi ktorými sa nachádzajú aj exkluzívne pozadia vytvorené grafickými expertmi. Po spustení sú vám ponúknuté tie najsťahovanejšie. Ďalšou sekciou sú exkluzívne pozadia priamo pre Wallzy rozdelené do kategórii, kde nájdete aj kategóriu špeciálne určenú pre AMOLED displeje.

Nasleduje sekcia Kolekcie so zvyškom pozadí rozdelených do kategórií a sekcia Obľúbené, kde sa vám zobrazujú pozadia, ktoré ste si predtým označili srdiečkom ako obľúbené.  Pozadie si môžete okamžite nastaviť, stiahnuť alebo upraviť. Aplikáciu Wallzy Pro si môžete stiahnuť v limitovanej zľave teraz zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.7.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.4
Aktuálna cena: Zdarma

Instagram – pripravované funkcie

V rámci testovaných noviniek je k dispozícii hneď niekoľko funkcií. Portál thenextweb priniesol informáciu o novom tlačidle, ktoré by malo plniť úlohu funkcie “Regram,” teda opätovné pridanie vybranej fotografie na svojom profile. Túto funkciu už v súčasnosti poskytujú viaceré aplikácie tretích strán. Tlačidlo sa bude nachádzať vedľa súčasných tlačidiel “Páči sa mi to,” komentár a priame preposlanie.

Ďalšou z funkcií je tiež vyhľadávanie GIF animácií do vašich príbehov. Okrem toho, že si nájdete tematické GIF, je k dispozícii po jeho pridaní aj presúvanie či zmena veľkosti.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Datally

Pokiaľ ste pripojení cez mobilnú sieť, táto funkcia automaticky vypne dátové prenosy všetkých aplikácií v pozadí okrem tej, ktorú máte práve otvorenú alebo následne otvoríte. V prípade, že ste pripojení cez Wi-Fi, táto aplikácia úplne stopne mobilné dátové prenosy. Zaujímavou funkciou aplikácie Datally je Find Wi-fi. Táto funkcia podľa vlastnej databázy nájde dostupné Wi-Fi siete podnikov vo vašom okolí aj s ich vzdialenosťou a následne vás k nim pomocou Google máp zavedie.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Spotify for Artists

Aplikácia s názvom Spotify for Artists je ideálnym pomocníkom k známej hudobnej službe Spotify. Ak ste umelec či hudobný tím a chcete lepšie spravovať svoje údaje, skladby, využívať rôzne nástroje, zlepšovať svoj profil či aplikovať spätnú väzbu od svojich poslucháčov, práve táto aplikácia je to pravé orechové pre vás. Mobilnú aplikáciu Spotify for Artists si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Niké

Za posledný týždeň sme vám priniesli aj tip na aplikáciu, ktorú v Obchode Play nenájdete. Ide o aplikáciu Niké, ktorá je primárne určená pre fanúšikov tipovania, no obsahuje aj ďalšie funkcionality. Nechýba živé sledovanie zápasov, novinky zo sveta športu vo forme aktuálnych článkov a videí či zaujímavá funkcia “šejker,” ktorá vám namixuje zápasy na váš tiket. Aplikáciu si môžete stiahnuť zo stránok Niké. Pre nainštalovanie aplikácie je potrebné povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov vo vašom Android smartfóne.

2.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+