MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojim dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 39. týždeň 2017

LikelyAI

Je to nástroj najmä pre digitálnych inzerentov a tých, ktorí sa snažia na verejnosť vplývať pomocou sociálnych sietí. Aplikácia im pomôže zistiť, ktoré obrázky najviac zarezonujú publikom. Je dostupná pre systém Android aj iOS a je poháňaná algoritmom na báze umelej inteligencie, kde umelá neurónová sieť (vytrénovaná na miliónoch obrázkov) následne vyhodnotí popularitu obrázku zo získaných dátových bodov. Aplikácia LikelyAI je dostupná na stiahnutie bez ďalších poplatkov v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

FONDO – 4K tapety

Tapety môžete triediť do rôznych kategórií. Či už ide o abstraktné, minimalistické, vzory či krajinky. Väčšina z nich je v rámci aplikácie zadarmo. V každej kategórii sa však nájdu aj nejaké spoplatnené tapety, v rámci programu Fondo Pro. Samotná aplikácia ponúka jednoduchý dizajn, môžete prechádzať zoznamom najobľúbenejších tapiet alebo si vytvoriť váš vlastný zoznam obľúbených tapiet a následne ich tak budete mať na jednom mieste. Aplikácia obsahuje reklamy, tie odstráni poplatok za spomínaný Fondo Pro. Aplikáciu Fondo si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

Google

Novinka zobrazí odkazy na domácej obrazovke. Ide o štandardné ikonky, ktoré môžete presúvať, zlučovať do priečinkov a pod. K danej kategórii sa tak dostanete jedným kliknutím priamo bez hľadania kategórie v rámci aplikácie Google. Možnosť pridania ikonky na domácu obrazovku by sa mala nachádzať nižšie pod každou vybranou kategóriou v aplikácii Google. Zatiaľ je táto funkcia dostupná len pre vybrané kategórie ako Šport, Zábava či Stolovanie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Dropbox

Služba sa teraz omnoho viac ponáša na služby Adobe ako povedzme na Microsoft OneDrive. Dropbox tvrdí, že farebné prevedenie sa bude líšiť vzhľadom od situácie a je tak možné, že niektoré funkcionality budú priamo prepojené s farebným prevedením. Nová farebná kombinácia je však viditeľná najmä v propagačných materiáloch a reklamách. Väčšina používateľského prostredia ostala nateraz biela s modrými alebo šedými prvkami. Aplikáciu Dropbox si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Instagram

Instagram prináša ďalšie novinky do svojej mobilnej aplikácie. Tentokrát bude možné pridávať hlasovanie do denných príbehov. Táto funkcia tak obohatí nálepky, teplotu či voľbu miesta. Ide o jednoduché otázky s odpoveďou áno / nie. Vaši priatelia uvidia výsledky bezprostredne po hlasovaní a takisto uvidia, kto ako hlasoval na obrazovke, ktorá takisto zobrazuje, koľko priateľov si daný denný príbeh pozrelo. Nová funkcia Instagramu zatiaľ nemusí byť dostupná pre všetkých používateľov. Určite sa však objaví aj vo vašich smartfónoch v najbližších dňoch až týždňoch. Aplikáciu Instagram si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
8.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+