MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojim dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 36. týždeň 2017

Cornerfly

Aplikácia s názvom Cornerfly dokáže poskytnúť akémukoľvek telefónu so systémom Android look zaoblených rohov. Niektoré zariadenia sú zas navrhnuté so zaoblenými rohmi “puzdra”, ale samotný displej má štvorcové rohy. Aplikácia “zaokrúhli” rohy displeja, aby okopírovali tvar “puzdra”. Ako sľubuje berlínsky vývojár Flyperinc, vášmu telefónu bude dodaný tzv. smoother look. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.14.RC2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14.RC2
Aktuálna cena: Zdarma

BlueBorne Vulnerability Scanner by Armis

BlueBorne dokáže ohroziť a ovládnuť váš počítač so zapnutým Bluetooth bez toho, aby ste museli byť s útočníkom spárovaní alebo museli niečo aktívne sami urobiť. Využije k tomu zmienených 8 chýb typu buffer overflow, vďaka ktorým načíta do zariadenia škodlivý kód a umožní jeho systém ovládnuť. Pokiaľ chcete vedieť, či je váš telefón ohrozený útokom BlueBorne, môžete si to overiť aplikáciou od spoločnosti Armis a to bez ďalších poplatkov zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

Battery Meter Overlay

Aplikácia ponúka jednoduchú pomôcku pre každodenné používanie vášho smartfónu. Jej hlavnou úlohou je zobraziť percento aktuálnej batérie ako číselne, tak aj graficky a to v akejkoľvek mobilnej aplikácii. Dizajn aplikácie je skutočne základný a ponúka vlastne iba obyčajný polkruh na hornej hrane vášho displeja. Samotný displej sa následne bude výrezom náramne podobať na nový Essential Phone. Aplikáciu Battery Meter Overlay si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 2.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Android Voice Recorder

Potrebujete nahrávať hlasové nahrávky alebo zaznamenávať iné zvuky? Chcete premeniť svoj Android smartfón na multifunkčný diktafón? Ideálnou aplikáciu ako stvorenou pre tieto úlohy je titul s názvom Android Voice Recorder z dielne Yogesh Dama. Okrem nahrávania, prerušenia nahrávania či triedenia vašich nahrávok ich môžete tiež zdieľať prostredníctvom WhatsApp, Facebooku alebo uložiť na cloudové úložisko. Aplikácia je dostupná na stiahnutie v Obchode Play bez ďalších poplatkov za sumu 0,59 eur.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Matrix Live Wallpapers

Skutočná lahôdka dnešného výberu je aplikácia s názvom Matrix Live Wallpapers rovnako z dielne Yogesh Dama. Či už ste fanúšikom Nea alebo Morfeusa z populárnej filmovej série, tieto živé tapety si jednoducho obľúbite a ocitnete sa opäť vo virtuálnom svete Matrixu. K dispozícii sú 3D tapety alebo tiež rôzne farebné prevedenia. Klasik však ocení najviac “dážď” čísel na štýl filmovej série. Tapety boli dokonca testované aj na aktuálnych vlajkových smartfónoch ako Samsung Galaxy S8 či LG G6. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play a to v limitovanej akcii bez ďalších poplatkov zadarmo.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+