TOP Android aplikácie týždňa | 36. týždeň 2017

13. septembra 2017 1

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojim dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

TIP:TOP Android aplikácie týždňa | 35. týždeň 2017

Google ARCore: Rozšírená realita

Ak vlastníte smartfón Google Pixel, Google Pixel XL či Samsung Galaxy S8, novú rozšírenú realitu od Google si môžete vyskúšať aj vy. Budete k tomu potrebovať APK súbor s ARCore services a aplikáciu Atom Visualizer. Samotný ARCore si môžete stiahnuť prostredníctvom tohto odkazu, no inštalovať ho musíte zadaním ADB kódu v počítači. My sme ale vyskúšali alternatívu a stiahli sme si APK súbor, ktorý fungoval bez akýchkoľvek problémov. Nájdete ho na APKMirror.com, no myslite na to, že ide o preview verziu, ktorá nemusí byť úplne stabilná.

TIP:Google ARCore: Vyskúšali sme novú rozšírenú realitu pre bežné smartfóny | NÁVOD + DOJMY
Atom Visualizer for ARCore Preview
VeľkosťLiší se podle zařízení
Verzia 1.0
CenaZadarmo
Inštalovať

Yellow Posters: Plagáty priamo vo vašom smartfóne

Aplikácia ponúka jednoduchý a prehľadný dizajn, vďaka GPS polohe je možné filtrovať udalosti priamo vo vašom meste. Nechýba radenie podľa dátumu či synchronizácia s vašim účtom na Facebooku. Okrem svetových veľkomiest ako Londýn či New York ponúka aplikácia veľmi dobrú podporu aj pre lokálne akcie. Nájdete tu napríklad pozvánku na “Street Food Festival” v Košiciach a mnoho ďalších podujatí. Sortiment podujatí je skutočne široký a vyberie si záujemca ako aj inzerent či organizátor.

TIP:Yellow Posters: Kreatívna aplikácia na promo kultúrnych udalostí | VIDEO

Yellow Posters
Verzia 1.04
CenaZadarmo
Inštalovať

Dôvera: Zdravotná poisťovňa vo vrecku

Vďaka aplikácii zdravotnej poisťovne Dôvera má každý poistenec prehľad o svojich platbách poistného. Či už sa jedná o klasických zamestnancov, ktorí si takto môžu skontrolovať, či za nich zamestnávateľ pravidelne odvádza poplatky do zdravotnej poisťovne, alebo samostatne zárobkovo činné osoby, ktoré majú prehľad o svojich platbách. Ak náhodou na platbu zabudnete, jednoducho to môžete napraviť priamo z prostredia aplikácie.

TIP:Ako Adam zachránil dovolenku smartfónom na poslednú chvíľu

Dôvera
Veľkosť 3,6M
Verzia 2.0.1
CenaZadarmo
Inštalovať

Zello PTT Walkie Talkie: Pomohla pri hurikáne

Určite ste v médiách postrehli informácie o ničivých hurikánoch Harvey či Irma. V momentoch, kedy ste uprostred živlu, prípadne už bojujete niekde uväznení s jeho následkami, sa ťažko dovoláte na linku záchrany. Tie bývajú počas prírodných katastrof beznádejne obsadené. Privolať pomoc sa stáva extra zložitým. Počas hurikánu Harvey však ľudia prišli so zaujímavým nápadom. Na pomoc si vzali aplikáciu Zello PTT Walkie Talkie, ktorá ponúka viaceré možnosti komunikácie.

TIP:Aplikácia Zello PTT Walkie Talkie pomáhala zachraňovať životy počas hurikánov
Zello PTT Walkie Talkie
VeľkosťLiší se podle zařízení
VerziaLiší se podle zařízení
CenaZadarmo
Inštalovať

Halla Icon Pack Pro

Aplikácia Halla Icon Pack Pro vám v limitovanej zľave 50% prináša až viac ako 3000 ikoniek v rozlíšení 256 x 256 pixelov. Nechýbajú živé tapety, dynamické ikonky pre kalendár či pravidelné týždňové aktualizácie s novými ikonkami či dizajnovými zmenami a optimalizáciu vrátane opravy chýb. Nechýba podpora až 29 populárnych launcherov a možnosť odosielania pripomienok vývojárom. Aplikácia je dostupná na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play za sumu 0,59€.

Halla Icon Pack Pro
Verzia 9.0
Cena 0,59
Inštalovať
Zapojte sa do diskusie (1)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: