MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojim dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 30. týždeň 2017

Hurry

Potrebujete šikovný organizér vašich udalostí? Nechcete zmeškať schôdzky či iné akcie? Aplikácia Hurry vám pomôže s vašimi starosťami. V jednoduchých krokoch si na prehľadných kartách vytvoríte udalosť a priradíte jej miesto, čas, ale aj “motivačné fotografie” či webstránku. Po uložení akcie už len stačí pozerať na odpočítavanie a tešiť sa z každej uplynulej sekundy. Aby sa však aplikácia odlíšila od iných, vyberie vám napríklad vhodnú, veľavravnú GIF animáciu pre vašu udalosť zo známeho Giphy.com. Svoju radosť z akcie môžete tiež zdieľať na sociálnej sieti, alebo si môžete s appkou zahrať šikovný mini – kvíz. Titul s názvom Hurry si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 15.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Adapticons

Tvorba ikoniek je s touto aplikáciou jednoduchá. Po spustení sa zobrazí zoznam ikoniek všetkých vašich nainštalovaných aplikácií. Z tohto zoznamu si vyberiete jednu alebo viac vašich ikoniek, ktoré chcete upraviť.  Pri hromadnom označení sa všetky označené ikonky upravia do jednej podoby. V ďalšom kroku môžte orezať ikonu do pripraveného tvaru. Napríklad kruhu, štvorca, trojuholníka, tvaru kvetiny, srdca, puzzle a ďalších. Následne zväčšíte a vycentruje ikonu aby presne zapasovala do výrezu. Aplikácia Adapticons je dostupná na stiahnutie v Obchode Play zadarmo. Odstránenie reklám a sprístupnenie všetkých funkcií je však spoplatnené sumou 1,09€.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Do It Later

Pripomienky na všetky spôsoby, aj tak by sa dalo popísať aplikáciu Do It Later. Prvou funkcionalitou je klasická pripomienka, na ktorú upozorňuje samotná aplikácia vlastnými notifikáciami. Ďalej je tu možnosť poslať text na vybraný email alebo SMS správu na vybrané na číslo z kontaktov a to  v určený dátum a čas. K dispozícii je tiež automatické odoslanie príspevkov na sociálne siete Facebook či Twitter. Aplikácia pošle v daný dátum a čas predom napísaný status. Pri Facebooku dostanete možnosť vybrať, či sa príspevok zobrazí verejne pre všetkých, len priateľom alebo len určenej skupine. Samozrejmosťou je taktiež pridať k textu obrázok alebo dokument. Aplikáciu Do It Later si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 2.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

VÚB Wave2Pay (+ výber z bankomatu mobilom)

Uskutočnenie výberu hotovosti prebieha v hlavnom okne aplikácie. Je potrebné zvoliť ikonu ATM (bankomat), vybrať čiastku a stlačiť voľbu s názvom „Získať kód pre výber z bankomatu“. Jedinečný vygenerovaný kód pre výber z bankomatu sa zobrazí až po zadaní vášho PIN kódu aplikácie. Po potvrdení má klient k dispozícii 60 sekúnd pre realizáciu výberu. Klient môže tento jedinečný kód tiež zdieľať a umožniť výber aj inej osobe, ktorá nemusí byť klientom VÚB Banky. Stačí zvoliť voľbu „Zdieľať kód pre výber z bankomatu” a vybraný kontakt. Pri realizácii výberu je potrebné stlačiť tlačidlo v pravom dolnom rohu na bankomate a zadať vygenerovaný šesťmiestny kód. Aplikácia VÚB Wave2Pay je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v Obchode Play.

Verzia: 3.0.1.78a-vub
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.1.78a-vub
Aktuálna cena: Zdarma

Teleport – photo editor

Aplikácia Teleport získala v Obchode Play už viac ako 500 000 stiahnutí a aj to je jeden z dôvodov, prečo nemôže chýbať v dnešnom výbere aplikácií. Ide o jednoduchý editor fotografií, ktorý vám ponúkne rôzne štýly úprav ako odfarbenie vašich vlasov, rozmazanie pozadia či vystrihnutie objektu a osadenie do nového pozadia. Všetky funkcie sú k dispozícii bezprostredne po zachytení snímky a to na pár kliknutí. Aplikácia Teleport – photo editor je k dispozícii na stiahnutie bez ďalších poplatkov v Obchode Play úplne zadarmo.

Verzia: 1.2.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.9
Aktuálna cena: Zdarma

8.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+