MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojim dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 28. týždeň 2017

SK Rádio

Prostredie aplikácie SK rádio je príjemné a jednoduché. V menu potiahnutím z ľavej strany si môžete zvoliť príslušnú stanicu a následne ju ovládať prostredníctvom prvkov na základnej obrazovke. K dispozícii máte dve kvality prehrávania. Nižšiu kvalitu môžete využiť napríklad pri používaní prostredníctvom mobilných dát a vyššiu kvalitu následne pri Wi-Fi pripojení. V menu na pravej strane máte k dispozícii kontakt na vývojárov, zdieľať aplikáciu či zakúpiť Pro verziu (bez reklám). Základnú verziu aplikácie si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 4.0.4
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 4.0.4
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Zábery v pohybe (Motion stills)

Aplikácia ponúka dva režimy. Jeden slúži práve na natáčanie zrýchlených záberov a druhý na tvorbu GIF animácií. Výhodou je tiež stabilizácia snímkov priamo v rámci aplikácie a preto v prípade zdieľania nie je potrebná žiadna ďalšia úprava. Až osemkrát zrýchlené zábery môžete natáčať v celkovej dĺžke jedna minúta a k dispozícii je tiež spomalenie, t.j. nastavenie štandardnej rýchlosti. GIF animácia môže mať prostredníctvom aplikácie Zábery v pohybe dĺžku tri sekundy. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Kaspersky Battery Life: Saver & Booster

Z dielne vývojárov Kaspersky Lab prichádza aplikácia Kaspersky Battery Life: Saver & Booster. Máte problémy s výdržou na jedno nabitie? Potrebujete ušetriť nejaké to percento z výdrže na batériu a neviete ako? Jednou z možností je aj táto mobilná aplikácia. Ponúka sledovanie a optimalizáciu aplikácií, ktoré majú príliš vysokú spotrebu batérie v priebehu používania či na pozadí. K dispozícii je tiež vytvorenie zoznamu často používaných aplikácií. Tieto aplikácie nebudú následne zatvárané na pozadí. Aplikácia je k dispozícii v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 1.2.4.77
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4.77
Aktuálna cena: Zdarma

Flowx

Flowx je prehľadná aplikácia počasia od štúdia Enzure Digital. Po spustení aplikácie sa zobrazí predpoveď na niekoľko dní. Vo vrchnej časti je niekoľko dôležitých ukazovateľov. Oranžové číslo zobrazuje najvyššiu dennú teplotu a modré zase najnižšiu. V grafe pod číslami sú hodnoty pre oblačnosť, rýchlosť vetra a možnosť zrážok. V ďalšom grafe hneď pod ním je zobrazený vývoj teploty. K dispozícii je aj mapa pre zobrazenie oblačnosti, teploty či smeru vetra. Aplikácia je dostupná v Obchode Play zadarmo. Obsahuje však poplatky v podobe in-app nákupov.

Verzia: 2.232
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.232
Aktuálna cena: Zdarma

Snake on Screen Joke

Aplikácia s názvom Snake on Screen Joke môže potešiť všetkých škodoradostných používateľov. Nejde o mobilnú hru v priamom slova zmysle. Skôr ide o podarené animácie tých najnebezpečnejších hadov na našej planéte. Dokážete si to predstaviť? Niekto bude pokojne sledovať dianie na vašom smartfóne a v tom na obrazovke zažiari kobra či anakonda. Aplikáciu pre vystrašenie či pobavenie okoloidúcich si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 3.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.8
Aktuálna cena: Zdarma

25.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+