MojAndroid

Knockr

Ak sa aj vám pozdáva funkcia nového HTC One M8 s názvom Montion Launch, ktorá umožňuje odomknúť displej či spustiť aplikáciu gestom na uzamknutej obrazovke, Knockr je práve pre vás. Podmienkou ale je, že vaše zariadenie musí mať OLED displej. Ak to spĺňate, tak si aj vy môžte vyskúšať takéto intuitívne a najmä efektívne ovládanie telefónu, ktoré sa tento rok stáva veľmi populárnym medzi mnohými výrobcami smartfónov.

Cooliris

Cooliris je aplikácia, ktorá vám umožní prehliadať všetky vaše fotografie na jednom mieste. Je jedno, či ich máte vo svojom telefóne, na Facebooku, Instagrame, Flickri či iných sociálnych sieťach. Vďaka Cooliris k nim môžte pristupovať rýchlo a pohodlne z jedného miesta, odkiaľ ich aj môžete zasa zdieľať medzi ďalších známych a kamarátov.

cooliris2 cooliris1

Spoticast

Služba Spotify bola sprístupnená na Slovensku iba pred nedávnom. Rovnako tomu je aj s oficiálnym predajom zariadenia Chromecast, ktoré umožňuje bezdrôtovo prehrávať multimediálny obsah Android zariadenia na televízii. Vďaka aplikácii Spoticast môžete spojiť tieto dve veci do jednej a streamovať vaše obľúbené piesne zo Spotify aplikácie priamo do vašej televízie.

Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma

HabitBull

Naše zvyky a zlozvyky nás sprevádzajú na každom kroku a takmer každý z nás nájde na sebe niečo, čo by rád zmenil. Aplikácia HabitBull by mala pomôcť práve v tomto smere. Či už chcete získať nejaký zvyk, ktorý vám v niečom pomôže, alebo naopak, chcete sa zbaviť zlozvyku, HabitBull vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Jednoduché a prehľadné prostredie by malo byť ideálnym spôsobom, ako udržať svoje predsavzatia stále na pamäti, no či ich dodržíte je iba na vás.

habitbull1 habitbull2

Verzia: 1.5.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.9
Aktuálna cena: Zdarma

 Smart Keyboard Switcher

V dnešnej ére globalizácie mnohí z vás určite používajú svoje smartfóny či tablety na komunikácie v rozličných jazykoch. Prepínanie jazykov podľa toho, komu píšeme, však môže byť často veľmi otravné, najmä ak komunikujeme v dvoch jazykoch naraz. Smart Keyboard Switcher automatizuje celý proces, ku každému kontaktu môžete prideliť vlastný jazyk, do ktorého sa klávesnica automaticky prepne a aby toho nebolo málo, môžete si vybrať aj rozdielne aplikácie klávesníc pre rozdielne služby, cez ktoré komunikujete.

smartkeyboardswitcher1 smartkeyboardswitcher2

GPS Forger: Fake GPS Location

Názov tejto aplikácie hovorí zrejme za všetko. Vďaka tejto aplikácie môžete vnútiť svojmu telefónu nepravú GPS polohu a presvedčiť ho, že sa nachádzate niekde úplne inde. Okrem toho môžete vytvárať fiktívne trasy, ktoré vďaka tejto aplikácii môžete absolvovať aj na diaľku.

gpsforger2 gpsforger1

Verzia: 0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3
Aktuálna cena: Zdarma
10.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+