MojAndroid

Coloring Book for Everyone

Oslovili vás moderné antistresové maľovanky? Alebo práve naopak, klasické maľovanie vám je cudzie, no chceli by ste tento koncept preniesť do digitálnej podoby? Pomôcť vám môže aplikácia Coloring Book for Everyone. Tá vychádza práve z moderných antistresových maľovaniek a umožní vám ich vyfarbovať kdekoľvek budete. Aplikácia ponúka množstvo obrazcov a farieb. Aj tu platí, že fantázii sa medze nekladú a každý obrázok môžete vyfarbiť podľa vlastných predstáv. Oproti papierovej verzii poteší možnosť vrátiť sa o krok späť, gesto priblíženia pinch-to-zoom a mnohé ďalšie, vďaka ktorým si užijete aj takúto formu maľovaniek.

Material Fly Theme (Sony)

Prispôsobenie vzhľadu systému Android je možné mnohými spôsobmi. Je iba na používateľoch, aké prvky si skombinujú a aký vzhľad bude mať potom celkový systém. Málokedy sa ale stretneme s kompletným balíčkom, ktorý zladí každú časť systému. Výnimkou sú zariadenia Sony, ktoré už dlhé roky ponúkajú možnosť vytvárania tém. Material Fly Theme preto kombinuje hneď niekoľko prvkov – balíčky ikon, widgety, klávesnicu, launcher a ďalšie, pričom mení všetky súčasne. Vďaka tomu máte k dispozícii kompaktný vzhľad zariadenia naprieč celým systémom. Aplikácia ponúka skutočne pekný dizajn a osvieži každý vzhľad každého smartfónu Sony.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Relaxing Sounds for Me

Nie je nič príjemnejšie ako si po náročnom dni oddýchnuť pri príjemnej hudbe. Niekedy ale nemáme náladu na žiadny konkrétny žáner, no nechceme mať okolo seba ticho. Tieto problémy rieši aplikácia Relaxing Sounds for Me, ktorá ponúka zbierku upokojujúcich zvukov, prevažne z prírody. Aplikácia vám vytvorí príjemnú atmosféru, a to bezprostredne po príchode domov, ale aj večer pred zaspaním. Obsahuje totiž aj časovač, ktorý si môžete nastaviť tak, aby sa hudba v danom momente vypla a vy môžete pokojne spať. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo a neponúka mikrotransakcie, no nájdete tu reklamy.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Runtasty

Fitness nadšencom zrejme netreba predstavovať aplikáciu Runtastic, ktorá je jednou z najlepších v kategórii aplikácií určených na behanie a iné športové aktivity. Vývojári teraz prišli s novinkou, ktorá vám pomôže aj lepšie sa stravovať. Runtasty je databázou chutných a zdravých jedál a receptov k nim. Aplikácia ponúka rôzne filtre v závislosti od konkrétnych stravovacích obmedzení a nechýbajú ani video-recepty, vďaka ktorým si chutné pokrmy môžete bez problémov pripraviť aj vy. Zo začiatku je k dispozícii niečo viac ako 40 receptov, no každý z nich je schválený odborníkmi na zdravé stravovanie, a tak máte čo skúšať.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Spark Launcher

Prispôsobovanie vzhľadu systému v našom smartfóne či tablete často začína aj končí inštaláciou nového launcheru. Alternatívnych launcherov nikdy nie je dosť a jedným z najlepšie hodnotených je v poslednej dobe Spark Launcher. Ten má v obchode Play skvelé hodnotenie 4,9/5 a ponúka veľmi jednoduché prostredie podobné čistému Androidu. Nachádza sa tu ale prepracované menu s aplikáciami. Vďaka tomu je tento launcher vhodný napríklad na tie zariadenia, ktoré v systéme od výrobcu menu s aplikáciami neponúkajú. Celý launcher je pritom extrémne rýchly a responzívny a poteší fanúšikov minimalistického vzhľadu. Zároveň mu ale nechýbajú užitočné funkcie, ktoré uľahčia používanie zariadenia.

Trim – Notes & To-Do List

Dnešný výber najlepších aplikácií minulého týždňa zakončíme šikovným titulom Trim. Ten ponúka veľmi elegantné skĺbenie poznámkového bloku a to-do listu. Miesto používania dvoch aplikácií vám tak bude stačiť jedna, ktorá sa postará o zaznamenávanie všetkého, na čo nesmiete zabudnúť.Aplikácia ponúka veľmi priamočiare funkcie, no zároveň nie je zbytočne komplikovaná. Navigáciu v nej zvládne skutočne každý a poslúži tak aj menej skúseným používateľom. V obchode Play je pritom dostupná úplne zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie či reklamy.

Verzia: 5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0
Aktuálna cena: Zdarma

11.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+