MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 11. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 10. týždeň 2018

Empik Foto

Aplikácia Empik Foto umožňuje zákazníkom uchovať si svoje spomienky jednoducho, rýchlo a originálne. Ponúka tri základné funkcie: úložisko, editor a tvorba foto-produktov. Vďaka neobmedzenému úložnému priestoru je možné jednotlivé fotografie uchovávať pre budúce použitie, napríklad pri inom produkte.

Empik foto.
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

IKEA Place

Aplikácia IKEA Place vám umožní umiestniť vybraný kus nábytku alebo doplnku do vašej miestnosti ešte pred tým, ako si ho kúpite. Vy tak budete vedieť nielen to, či sa vám nový nábytok do miestnosti hodí, ale aj to, koľko miesta približne zaberie. Ide o skutočne šikovného pomocníka, ktorý môže dramaticky zmeniť spôsob, akým nakupujeme nábytok, ale aj rôzne iné produkty.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

YouTube a „obraz v obraze“

Použitie tejto funkcie je veľmi jednoduché a tiež návykové. Obvykle prostredníctvom služby YouTube sledujú používatelia videá. V tomto prípade stačí popri sledovaní určitého videa kliknúť na akúkoľvek inú položku v prostredí (Odbery, Trendy, História, vybraný YouTube kanál a pod.) a prostredie YouTube sa vášmu výberu prispôsobí.

Pôvodne prehrávané video sa presunie do plávajúceho okna v pravej dolnej časti obrazovky a pokračuje v prehrávaní. K dispozícii je návrat na video, jeho pozastavenie, preskočenie na ďalšie video a tiež možnosť pre zatvorenie okna.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Taxify

Taxify štartuje svoje pôsobenie na východnom Slovensku v Košiciach. Od štvrtka, 22. marca 2018 tak budú mať Košičania k dispozícii na prepravu aj tento európsky dopravný startup.

Aplikácia Taxify, ktorá funguje na princípe spolujazdy, bude dostupná od rána a prichystaná prijímať objednávky. Postarajú sa o ne stovky partnerských šoférov. Motivácia na vyskúšanie môže byť aj úvodná 2-týždňová zľava až 40 %. Rôzne zľavy budú časom pokračovať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Instagram

Sociálna sieť Instagram ponúkala radenie svojich príspevkov podľa špeciálnych algoritmov “obľúbenosti” od roku 2016. Tento krok sa však nestretol s príliš veľkým pochopením v prípade množstva používateľov. Aj z tohto dôvodu sa tak chronologické radenie príspevkov vracia čiastočne späť do prostredia aplikácie Instagram. Nepôjde však pravdepodobne o plnú podobu toho, čo sa nachádzalo v aplikácií pred zmenou. Ide skôr o kompromis, smerom k používateľom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
24.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+