MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Translate

Jednoduchý a rýchly prekladač, s ktorým slová či vety preložíte veľmi rýchlo. Poteší príjemný dizajn, rýchlosť aplikácie a aj celková funkčnosť. Na výber je z množstva jazykov a nechýba ani slovenčina.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

One Stroke Drawing

Výborná a jednoduchá hra, s ktorou si precvičíte vaše mozgové závity. Vaším cieľom je prepojiť všetky body, ktoré sa nachádzajú na displeji jedným ťahom. Samozrejme, nemôžete prejsť dvakrát po rovnakej čiare. Podobné hry poznáme z detstva, pravdepodobne každý sa s podobnou hrou stretol. Tak čo? Dokážete, že vám to páli?

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Chest Reshape

Už dlhšie rozmýšľate, že začnete cvičiť, no stále to nejako nevychádza? Táto aplikácia by vám v tom mohla pomôcť. Obsahuje súbor cvikov, ktoré slúžia pre posilnenie prsných svalov. Ak je práve toto partia, ktorú nemáte takú, ako by ste chceli, v tejto aplikácii nájdete cviky, pomocou ktorých to určite zlepšíte.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Smart GPS Compass for Android 2019

Niečo pre tých, ktorí chcú vedieť, kde je sever. Okrem svetových strán vám táto aplikácia dokáže zobraziť vašu aktuálnu rýchlosť, informácie o mieste, kde sa nachádzate aj s počasím. Nechýba ani satelitné zobrazenie mapy či jednoduchá navigácia.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 9. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 8. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 7. týždeň 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+