MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

QuitNow

Ste fajčiar a snažíte sa prestať? Dali ste si novoročné predsavzatie? Táto aplikácia by vám s tým mohla pomôcť. Za čas, počas ktorý ste nefajčili vám aplikácia počíta, koľko peňazí a času ste ušetrili a tiež koľko cigariet by ste za daný čas vyfajčili. Čím dlhšie nefajčíte, tým viac zaujímavých ocenení získate. Táto aplikácia vás formou hry odnaučí fajčiť. Je len na vás a na vašej vôli či sa vám to podarí alebo nie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Color Bump 3D

Hra jednoduchá na ovládanie a nová zábavka na dlhé chvíle. Vašou úlohou je ovládať loptičku a pritom sa vyhýbať farebným objektom. Myslíte si, že je to ľahké? Vyskúšajte!

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Hudobný prehrávač – MP3 a ekvalizér 10 pásiem

Hudobných prehrávačov je v Obchode play naozaj požehnane. Tento je z kategórie nových a ponúka zaujímavý dizajn. Nechýbajú ani pokročilé funkcie či triedenie skladieb podľa ID3 tagov. Jeho hlavnou výhodou je až 10 pásmový ekvalizér, pomocou ktorého si hudbu doladíte presne podľa svojich predstáv.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Happy New Year Photo Frames – Greetings 2019

Aj vy chcete mať svoj fotorámček? S touto aplikáciou to bude veľmi jednoduché. Pomocou tohto foto editora si vytvoríte svoj vysnívaný foto rámček v priebehu niekoľkých sekúnd. Téma je jasná – Vianoce a nový rok.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 51. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 50. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 49. týždeň 2018

5.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+