MojAndroid

V našom seriáli TOP 5 Android hry sme si pre vás pripravili opäť výber zaujímavých Android hier z Obchodu Play. Tentokrát sme vybrali tie najlepšie tituly z kategórie jednoduchých hier. Ak však máte aj vy nejaký dobrý tip na hru z tejto kategórie, neváhajte sa s nami oň podeliť v diskusii pod článkom. Do diskusie môžete tiež napísať, čo sa vám na danej hre páči najviac.

Náš tip
TOP 5 Android hry: Najlepšie hlavolamy (5/2017)


Plants vs. Zombies

Prvým titulom z dnešnej série jednoduchých hier je obľúbená hra Plants vs. Zombies. Titul od tvorcov z dielne Electronic Arts je držiteľom približne tridsiatich herných ocenení. Spracovanie hry je ideálne na pravidelné hranie napríklad počas cesty v MHD. Poteší grafické spracovanie či pomerne bohaté možnosti nastavení. V bitkách sa postupne stretnete napríklad až s 26 druhmi Zombies. Táto populárna hra je spoplatnená sumou 1,09€ a pre rýchlejší pokrok v hre sú k dispozícii poplatky v podobe in-app nákupov. Za povšimnutie stojí tiež pokračovanie v podobe hier Plants vs. Zombies 2 či titul Plants vs. Zombies Heroes.

My Talking Tom

My Talking Tom je titul veľmi obľúbený najmä medzi mladšími ročníkmi hráčov. Ponúka široké možnosti prispôsobenia a hra tak dokáže byť stále prekvapivá a univerzálna. Hra od tvorcov Outfit7 je číslom #1 v herných rebríčkoch hier tejto kategórie až v 135 krajinách sveta. 3D grafika je na slušnej úrovni, avšak miestami vám evokuje skôr animovanú rozprávku. Hra je príjemne interaktívna a navyše je dostupná prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. V priebehu hrania sa však stretnete s mikrotransakciami v podobe in-app nákupov. Vyskúšať tiež môžete alternatívne tituly ako My Talking Angela či My Talking Hank.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Candy Crush Saga

Túto hru prakticky ani netreba nijak podrobne predstavovať. Titul Candy Crush Saga je doslova herným základom všetkých hráčov jednoduchých hier. Svoje miesto si nájde u školákov, cestujúcich v MHD alebo si ju zahráte aj vy len tak z nudy či dlhej chvíle. Hra ponúka viaceré herné módy ako Target Score, Timed Levels, Drop Down Mode a Order Mode. Cieľom hry je postupne prekonávať úrovne a stúpať na ďalší level, kde bude herná tabuľka ťažšia a časový limit vás bude tlačiť k výraznému adrenalínu. Hra má v Obchode Play vysoké hodnotenia používateľov a je tiež dostupná na stiahnutie zdarma. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 1.121.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.121.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Angry Birds 2

Večné súperenie medzi Bad Piggies a Angry Birds prerástlo do ďalšieho pokračovania hernej série. Rovio a ich Angry Birds 2 prinášajú trocha odlišný herný model na rozdiel od predchodcov. Rozhodne však stojí za vyskúšanie. Prekonávaním levelov sa dostávate ďalej po mape, subjektívne je koncept hry však viac “čakačka.” Grafické spracovanie je dobre známe už z predošlých dielov. Hra Angry Birds 2 je dostupná v Obchode Play zadarmo. V priebehu hrania sa určite stretnete s poplatkami v podobe in-app nákupov. Obľúbenci klasiky môžu vsadiť tiež na úplne pôvodnú verziu hry Angry Birds, či špeciálnu edíciu Angry Birds RIO.

Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy AA

Na štýl hry Crazy AA sa už v Obchode Play objavilo množstvo titulov. My dnes vyberáme ten od neosmith, ktorý získava aj veľmi dobré hodnotenia od samotných hráčov v Obchode Play. Hra ponúka jednoduché spracovanie a je ľahké sa naučiť prvotný princíp. Tým je postupné “strieľanie” akýchsi pavučín do stredového kruhu. S pribúdajúcimi levelmi stúpa rýchlosť a náročnosť hry. Titul Crazy AA rozhodne preverí vašu šikovnosť, reflexy, rýchlosť či cit pre detaily. Grafické spracovanie hry je úplne základné a ničím špecifickým nenadchne. Hra je dostupná na stiahnutie v Obchode Play zdarma.

 

21.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+