MojAndroid

FIFA 15: Ultimate Team

Myslím, že výber prvého titulu je pochopiteľný. Podobne, ako pri desktopových hrách si vývojári z ELECTRONIC ARTS dali záležať aj v tomto prípade, výsledkom čoho je nepochybne jedna z najlepších futbalových hier, ktoré môžete na platforme Android získať. Hra ponúka takmer nekonečné množstvo možností prispôsobenia, veď nájdeme v nej viac ako 30 svetových líg, tie si rozdeľujú celkovo až 500 licencovaných tímov, pričom nechybajú ani tie najznámejšie, ako Real Madrid, FC Barcelona, či Manchester United. Hráč si pritom môže vybrať aj medzi desiatkami útulných, ale aj obrovských futbalových stánkov. Obávať sa nemusíte ani nedostatku hráčov, veď 10 000 ich nevystriedate snáď ani počas niekoľkoročného hrania. A aké možnosti má hráč na samotné súťaže? Dá sa povedať, že prakticky neobmedzené. Okrem klasických líg tu totiž možno nájsť aj akési nadnárodné, respektíve pohárové.

1 2

Archery Master 3D

Ani lukostrelectvo by v tomto výbere chýbať nemalo. Obzvlášť keď ide o šport, ktorý každým mesiacom naberá na svojej popularite. Podobne je tomu aj v prípade Archery Master 3D, teda akýmsi virtuálnym majstrovstvám v strieľaní šípu. Ako už iste tušíte, cieľom bude napnúť strunu na luku a vypáliť šíp tak, aby ten zasiahol terč – a to čo najbližšie k jeho stredu. Áno, jednoducho sa o tom rozpráva, no v praxi to bude poriadne zložité. Každý hráč si totiž musí ako správne namieriť a vypočítať dráhu strelu, ale rátať tiež s vetrom, ktorý môže šíp poriadne odvrátiť. V hre s realistickou 3D animovanou grafikou sa nemusíte obávať ani nedostatku súťaží, veď ti na vás čaká viac ako 20 misií, pričom v každej z nich budete strieľať hneď niekoľkokrát. Ak sa vám pritom bude dariť, neskôr si môžete šípy a luk vylepšovať, prípadne úplne vymieňať. Aj vďaka tomu dosiahnete v spomínanom športe ešte väčšie úspechy.

3 4

Verzia: 2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.8
Aktuálna cena: Zdarma

3D Bowling

Hoci sa bowling môže javiť na prvý pohľad ako jednoduchý šport, opak je pravdou. Dôvodom pritom nie sú len bowlingové gule o rôznych hmotnostiach a umenie vedieť ich použiť v správny čas, ale tiež aj správna koncentrácia a presnosť, či cit. Toto všetko využívajú najuznávanejší hráči na rôznych súťažiach, ale aj takzvaní rekreační hráči, ktorí si bowling zahrajú s priateľmi. Hoci je mobilná hra o čomsi inom, aj tu sa môžete zabaviť a zároveň niečo aj vyhrať. Stačí si pritom vybrať len obľúbenú guľu, správne ju nasmerovať na rozostavené kolky vo vzdialenosti 18,5 metra a získať čo najvyššie skóre. To pritom závisí, pochopiteľne, od počtu zhodených kolkov. Na konci hry sa teší hráč, ktorý má na svojom konte najviac zhodených kolkov, teda najvyššie skóre. 3D Bowling ponúka ako single player, tak aj možnosť hry viacerých hráčov, vy si tak môžete zmerať sily so svojimi priateľmi.

5 6

Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma

8 Ball Pool

A opäť tu máme poriadne ambiciózny titul, ktorý si za pár mesiacov svojej existencie dokázal získať na svoju stranu milióny hráčov. Dôvodom je rozhodne aj fakt, že samotný 8 Ball Pool nie je k dispozícii len na Androide, ale tiež konkurenčnom iOS od Apple, Windows Phone, ale aj desktopových operačných systémoch. Všade pritom ponúka rovnaké možnosti – hrať biliard proti ľudom z celého sveta. Hráč tu pritom nájde hneď niekoľko druhov obľúbenej hry. Tou prvou bude možnosť takzvaných jednoduchých zápasov, teda stretnutí o istý finančný obnos. Váš kapitál budú v tomto prípade predstavovať zlaté mince, o ktoré hráte práve v takýchto zápasoch. Hrať ale môžete aj rôzne turnaje, v tých bude cieľom prebojovať sa až na samý záver, kde budú odmeny niekoľko násobne vyššie, ako je tomu v prípade rýchlych stretnutí.

Verzia: 3.13.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.13.3
Aktuálna cena: Zdarma

Snowboard Party Lite

Dnešný výber zakončime zimným športom, ktorý je oproti svojim predchodcom nemenej zaujímavým. Mnohí ľudia totiž čoraz častejšie presedlávajú z lyží na snowboardy, jedným z dôvodov môže byť aj menšie obmedzenie, či pocit z adrenalínovejšej jazdy. Zaradiť sa medzi nich môžete aj vy, nemusíte pritom vystrčiť ani päty z domu. Stačí si do vášho Android zariadenia stiahnuť v tomto smere obľúbený Snowboard Party Lite, ktorý ponúka množstvo misií, ale aj online multiplayer mód. To teda znamená, že súťažiť nemusíte len sami so sebou, či svojimi priateľmi, ale aj neznámymi hráčmi z celého sveta. Je pritom len na vás a vašej šikovnosti, ako vysoko sa dokážete vo svetovom rebríčku usadiť. Budete patriť medzi absolútnu svetovú elitu, usadíte sa v strede tabuľky, alebo sa budete potácať na jej samom spodku?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
11.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+