MojAndroid

Ako sme už avizovali, naším cieľom je predstaviť vám najlepšie herné tituly pre Android z každej kategórie. Výbery TOP 5 Android hry plánujeme publikovať v pravidelných intervaloch a druhou kategóriou, ktorú vám predstavíme, budú športové hry.

FIFA 14 by EA SPORTS™

Kto by nepoznal azda najznámejšiu svetovú futbalovú hru, FIFU? Tá okrem desktopovej verzie, či viacerých verzií na herné konzoly, prichádza aj na chytré telefóny a tablety. Vyberte si jeden z vyše 600 licencovaných tímov z 33 líg a viac ako 16 000 registrovaných hráčov a stúpajte s ním k vrcholu tabuľky, alebo si vytvorte vlastný tím. Ultimate Team ponúka obchodovanie s hráčmi, či funkcionármi klubu, ale aj tvorbu vlastného herného štýlu, výber dresov a podobne. Zúčastňujte sa rôznych turnajov, v ktorých zarábate mince na množstvo vylepšení, či na obchodovanie. Započúvajte sa tiež do hlasu komentátora, ktorý na vás môže hovoriť v angličtine, francúzštine, nemčine, taliančine a španielčine.
Fifa 14 Fifa 142
Hockey MVP
Vyhrajte streleckú hokejovú súťaž.  Vašou úlohou v hre bude nastrieľať čo najviac gólov v určitom čase, následne v určitom čase ako brankár čo najviac pukov pochytať. Nezabúdajte, že hokej má stále tri tretiny, inak tomu nebude ani tak. Ak sa vám teda nebude dariť v tej prvej, možno tomu tak bude v druhej. Hra obsahuje okrem iného aj mód majstrovstiev sveta. K dispozícii máte až 12 národných hokejových tímov (FIN, SWE, RUS, CAN, USA, GER, CZE, NOR, SVK, SUI, DEN, LAT). Vybrať si zároveň môžete aj z troch úrovní obtiažnosti.
 hockey mvp2
Verzia: 3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4
Aktuálna cena: Zdarma

TOP Eleven – Futbalový manažér

Ako už z názvu vyplýva, v hre sa stanete manažérom futbalového klubu a je len na vás, aké úspechy klub dosiahne. Budujte ho od základov, vyberte vhodné logo, dresy, vylepšite štadión, podpíšte zmluvy s vašimi prvými hviezdami, nastavte im ten správny tréning  a vydajte sa na trávnik. Bojovať môžete v klasickej lige, ale aj vo viacerých pohárových súťažiach, medzi ktoré patrí napríklad aj Liga Majstrov, či iné. S pribúdajúcimi úspechmi sa zvýši aj vaša popularita, a tak aj záujem hráčov o angažmán. Ak si budete istí svojou veľkou silou, vyzvite na súboj aj Josého Mourinha.

TOP Eleven TOP Eleven2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Ski Challenge 14

Chcete si užiť trochu akcie, napätia a vzrušenia? Potom je pre vás Ski Challenge to pravé! Jedná sa v podstate o akúsi 3D simuláciu lyžiarskych pretekov,  resp. zjazdov. Dosiahnite na lyžiach ohromné rýchlosti, až 130 km/h sa môžete rútiť dolu svahom. Dávajte si však pozor, aby ste trafili “bránky”, v opačnom prípade budete diskvalifikovaní. Dávajte si pozor aj na pády, kvôli ktorým vám výrazne pribudne čas. Tréningový mód vám pomôže lepšie spoznať trať, na ktorú sa neskôr môžete vydať aj na skutočné preteky. K dispozícii máte nejednu slávnu zjazdovku, či už Beaver Creek, Gröden, Bormio, Wengen, Kitzbühel, Garmisch-Partenkirchen, alebo čoraz aktuálnejšie Soči. Vyhrávajte turnaje, preteky, posúvajte sa v svetových rebríčkoch čoraz vyššie a staňte sa najlepším zjazdárom sveta.

ski challenge 14 ski challenge 142

Virtual Table Tennis 3D

Jeden z najrýchlejších športov sveta aj na platforme Android. Zahrajte si ping-pong za jednu zo svetových stolnotenisových veľmocí, akými sú Japonsko, ale aj Nemecko, Maďarsko, či USA. K dispozícii máte až 10 rôznych štátov. S tým svojím budete musieť prejsť cez 30 levelov, v ktorých postupne vystriedate až 3 úrovne obtiažnosti.  Začínate, pochopiteľne, na tej najľahšej, s čoraz lepšími štátmi to už však budete mať náročnejšie.

Table Tennis Table Tennis2

Verzia: 2.7.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.9
Aktuálna cena: Zdarma

22.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+