MojAndroid

Goat Simulator

O tom, že dnešný výber nebude tak celkom všedný, sa presvedčíte už na jeho samom začiatku. Kozí simulátor totiž rozhodne nepatrí medzi štandardné tituly, ktoré v obchode Google Play môžeme nájsť, oproti konkurencii ide ale o nemenej zaujímavú hru. Pýtate sa, čo je jej cieľom? To nevie zrejme ani samotný vývojár. Jedno je však isté, so svojou kozou tu budete chodiť krajinou, v ktorej sa, pochopiteľne, nachádzajú aj ľudia a množstvo rozličných predmetov. Je pritom len na vašom zvážení, či sa do nich pustíte ostrými rohmi, alebo ich necháte na pokoji. Z ďalších možností spomeniem tiež možnosť skočiť s kozou do kombajnu, či pod kamión. Dá sa ale povedať, že možnosti sú tu neobmedzené a fantázii sa medze nekladú. Navyše, simulátor kozy teraz môžete získať až s 80-percentnou zľavou.

Verzia: 1.4.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,80 €
Verzia: 1.4.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,80 €

Bridge Constructor

Prejdime ale na vážnejšiu nôtu. Stavať mosty rozhodne nie je sranda. Nikdy totiž neviete, kedy môže pilier povoliť, prípadne sa stať iná katastrofa. Aj preto by ste si takéto staviteľstvo mali natrénovať najskôr na vašich inteligentných zariadeniach, kde sa pokúsite o možnosť plynulého prechodu ponad rieku, či nadjazd diaľnice. Slúžiť vám k tomu bude aj množstvo stavebných strojov, medzi ktorými nemôže chýbať buldozér, nákladné automobily, či žeriav. V hre s peknou grafikou vás čaká až 40 rôznych úloh, ktorých náročnosť stúpa priamoúmerne s poradovým číslom levelu. V každom z nich sa pritom  môžete pripraviť okrem množstva úloh aj na realistickú fyziku.

unnamed (1) unnamed

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma

Infinite Flight Simulator

V dnešnom výbere sa vydáme aj do vzduchu. Hoci sa vývojári kategórii leteckých hier nevenujú tak ako tým ostatným, stále tu môžeme nájsť dostatok zaujímavých hier. Výnimku netvorí ani Infinite Flight Simulator. V hre s lietadlami nájdete hneď niekoľko desiatok lietajúcich strojov, pričom vybrať si môžete od najmenších – nákladných, až po známe megastroje Boeing. Pripravte sa ale na to, že tieto sa rázom stanú ťažšie ovládateľnými a vyžadujú dlhšiu prax v hraní. V titule Infinite Flight Simulator nájdete dokopy až 14 rôznych krajín, pričom každá z nich zaberá niekoľko tisícok štvorcových metrov, o nedostatok hracej plochy sa tak obávať nemusíte. Podobne, ako tomu bolo v prípade predošlých dvoch titulov, ani tentokrát nezískate kvalitný simulátor do svojej moci zdarma.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €

Farming Simulator 14

Od lietania prejdime rovno k farmárčeniu, tu si to svoje nájdu predovšetkým ľudia z vidieka, alebo milovníci obrábacích strojov. Vďaka kvalitnému užívateľskému rozhraniu a krásnej 3D grafike ale môže zaujať aj bežných používateľov, rovnako tak mnoho z vás možno priláka aj fakt, že titul Farming Simulator si zahráte aj proti svojim priateľom – je pritom len na vás, či využijete technológiu WiFi, alebo Bluetooth. A čo je vlastne cieľom hry? Okrem iného vysádzanie repky, kukurice, pšenice a následné obchodovanie s nimi, kosenie trávnika, obrábanie polí, balenie balíkov so senom, kŕmenie poľnohospodárskych zvierat, obchodovanie s mliekom a mliečnymi výrobkami a mnoho ďalšieho. Tušíte správne, do vrecka siahnete aj tentokrát.

Verzia: 1.4.4
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.4
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

RESCUE: Heroes in Action

Ak ste vždy túžili stať sa hasičom, ale nikdy vám to nebolo dopriate, potom so stiahnutím nasledujúceho titulu rozhodne neváhajte. Ponúkne vám totiž všetko to, čo by ste od práce hasiča očakávali, teda nebezpečenstvo, zaujímavé príbehy, ale nepochybne tiež poriadnu dávku odvahy. Podobne, ako je tomu v reálnych prípadoch, aj tu budete hasiť rôzne požiare, vystrihávať ľudí z havarovaných áut, pomáhať uviaznutým živočíchom a podobne. Nie nadarmo sa tak v názve titulu hrdo týči slovo hrdinovia.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: 1,00 €
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: 1,00 €

 

24.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+