MojAndroid

Radi sa predbiehate s priateľmi v tom, kto je lepší? Potom si určite prídete na svoje pri výbere TOP 5 Android hier z kategórie návýkových arkádoviek. Ide o hry, ktoré vás síce niekedy stoja viac nervov než iné, no určite vás dokážu dobre zabaviť pri chvíľke nudy. Niektoré z týchto hier už možno dobre poznáte, no veríme, že vo výbere nájdete aj také, ktoré ste doteraz nehrali.

Atomas

Atomas je naozaj veľmi zábavný titul, ktorý má v sebe potenciál znížiť vašu produktivitu na minimum. Hoci na prvý pohľad sa môže zdať, že hra je určená pre chemikov a fyzikov, nenechajte sa oklamať. Naplno si ju totiž môže užiť skutočne každý bez ohľadu na to, či je vám meno Mendelejev známe, alebo nie.

Náš tip
HRY | Atomas vo vás prebudí skutočného vedca
Verzia: 2.45
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.45
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma

Freaking Math

Android hra s názvom Freaking Math je jednoduchým titulom, ktorý precvičí vaše matematické schopnosti a rýchle reakcie. Cieľ hry je veľmi jednoduchý – na displeji sa vám zobrazujú jednoduché matematické výrazy a vy musíte v priebehu pár sekúnd rozhodnúť, či sú pravdivé alebo nie. Hoci sa to môže zdať ako veľmi jednoduchá úloha, uvidíte, že vám dá zabrať. Hra je v obchode Play dostupná úplne bezplatne, no nájdete v nej občas reklamu.

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

Crossy Road

Cieľom hry je dostať sa čo najďalej bez toho, aby vás zasiahol automobil, kamión, vlak a iné nástrahy, s ktorými sa stretnete na frekventovanom dopravnom úseku. Svoju sliepku ovládate len jednoduchým ťukaním na obrazovku, alebo dotykovými gestami vľavo a vpravo pre zmenu smeru. Naučiť sa mechanizmus hry je otázkou niekoľkých sekúnd, no prechádzať cestu je už o niečo zložitejšie. Hra je veľmi návyková a určite vás aj vašich priateľov na nejaký čas zabaví.

Náš tip
HRY | Crossy Road: Klon populárnej hry Frogger už aj pre Android
Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma

Swing Copters

Pamätáte si ešte na senzáciu menom Flappy Bird? Hra, ktorá sa dostala na popredné priečky obchodov Google Play a AppStore prakticky behom jedného večera, sa stala zdrojom závislosti pre stovky miliónov hráčov. Autor Dong Nguyen však vytvoril ďalšiu, zložitejšiu a pritom podobne nákazlivú mobilnú hru s názvom Swing Copters. Titul pokračuje v rovnakej hrateľnosti a grafike ako vo Flappy Bird, no namiesto toho, aby ste sa pokúšali dostať čo najďalej do strany, sa tentokrát budete snažiť vyletieť čo najvyššie.

Náš tip
Swing Copters dokazuje, že kopírovanie titulov v Google Play je stále aktuálne
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Timberman

Timberman prichádza s jednoduchým ovládaním, pixelovou retro grafikou a schopnosťou priviesť vás do zúrivosti. V hre sa ocitnete v roli drevorubača, ktorý sa snaží zoťať obrovský strom. Musí pri tom ale meniť strany, z ktorých strom rúbe, pretože z času na čas sa na jednej či druhej strane objaví konár, ktorý by mu ublížil. Presunutie drevorubača uskutočníte jednoduchým kliknutím na jednu či druhú stranu, pričom odseknúť ďalšiu časť stromu musíte v stanovenom časovom limite. Myšlienka je veľmi jednoduchá a spracovanie veľmi podarené.

Náš tip
HRY | Timberman je nový Flappy Bird

Verzia: 3.2.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.12
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Ďalšie časti seriálu TOP 5 Android hry
31.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+