MojAndroid

V našom seriáli TOP 5 Android hry sme si pre vás pripravili opäť výber zaujímavých Android hier z Obchodu Play. Tentokrát sme vybrali tie najlepšie tituly z kategórie arkádových hier. Arkády sú pomerne obľúbenou kategóriou a pravdepodobne každý fanúšik mobilných hier už nejakú vo svojom smartfóne vyskúšal. Ak však máte aj vy dobrý tip na hru z tejto kategórie, neváhajte sa s nami oň podeliť v diskusii pod článkom.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 13. týždeň 2017

Subway Surfers

Populárna skákačka Subway Surfers je rozhodne obľúbenou arkádou u mnohých hráčov. Svedči o tom aj vysoké a pozitívne hodnotenie v Obchode Play. Ocitáte sa v úlohe “writera,” ktorý uteká pred zákonom a prekonáva rôzne prekážky. Vyhýbate sa rôznym vlakovým vagónom, skáčete po mostoch a zbierate mince darčeky či iné výhody.

Hra sa takisto každou aktualizáciou zvykne prispôsobiť inému mestu či obdobiu. Momentálne sa odohráva v uliciach Monaka, no v minulosti sme sa mohli stretnúť v uliciach Londýna alebo zbierať vyrezané tekvice v špeciálnej Halloweenskej edícii. Hra Subway Surfers je dostupná na stiahnutie v Obchode Play zdarma, no pre rýchlejší pokrok v hre budete nútený čeliť mikrotransakciám.

Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma

Temple Run / Temple Run 2

Séria hier Temple Run je obľúbená najmä pre svoju jednoduchosť a príjemné spracovanie. V imaginárnych uličkách unikáte pred rôznymi predátormi ako obrovské gorily či agresívne dravce. Cestou využívate rôzne laná, mostíky a zbierate dôležité body, za ktoré si viete následne vylepšovať vašich hrdinov. Hra postupne pridáva na rýchlosti a to vám navodí stále väčší pocit adrenalínu.

Temple Run 2 následne ponúka vylepšené prostredie a aj ľahko odlišný herný model. Používatelia si však viac obľúbili práve pôvodnú verziu Temple Run, najmä kvôli možnosti plnohodnotnému hraniu offline. Hra Temple Run je dostupná v Obchode Play zdarma, no obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Fruit Ninja

Máte radi ovocie? Milujete si pripravovať smoothie? Teraz si predstavte, že si vaše ovocie musíte naporcovať sami. Práve to je hlavným cieľom populárnej arkádovej hry Fruit Ninja. Vaše prsty sekajú ovocie ako brutálne ostrá katana a je len na vašej rýchlosti, aké najvyššie skóre dosiahnete. Musíte však dávať pozor, medzi ovocím sú zamiešané tiež bomby.

Hra ponúka tri odlišné herné modely. Fruit Ninja je aplikácia dostupná na stiahnutie v Obchode Play zdarma. Pre rýchlejšie napredovanie v hre sú k dispozícii in-app nákupy.

Verzia: 2.6.2.479099
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.2.479099
Aktuálna cena: Zdarma

Piano Tiles 2

Populárna hra Piano Tiles 2 poriadne otestuje vašu šikovnosť, rýchlosť, ale aj trpezlivosť. Vašou úlohou je rýchlo prechádzať prstami po klávesách, ktoré sa postupne zrýchľujú. Vašimi dotykmi následne v podstate tvoríte skladbu upravenú pre klávesové nástroje. K dispozícii máte aj dve chybové možnosti.

Hra obsahuje širokú škálu skladieb s rôznou tématikou. Nájdete tu klasických umelcov, ako aj moderné tituly či vianočné skladby. Arkáda s názvom Piano Tiles 2 je dostupná na stiahnutie v Obchode Play zdarma. V priebehu hrania sa však môžete stretnúť s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Jetpack Joyride

Posledným titulom v dnešnom výbere tých najlepších populárnych arkádových hier je Jetpack Joyride. Hlavnou úlohou je prekonávať prekážky, vyhýbať sa nebezpečenstvu a zbierať mince. Dôležité je vyhýbať sa laserom či elektrošokom. K úspešnému prekonaniu prekážok vám pomôže nielen samotný “jetpack,” ale aj rôzne ďalšie exotické dopravné prostriedky. Hra Jetpack Joyride je dostupná na stiahnutie v Obchode Play zdarma, pre rýchlejšie vylepšenia si však budete musieť priplatiť v podobe in-app nákupu.

Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma
7.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+