MojAndroid

Počet Android hier v Obchode Play sa každým dňom zvyšuje, a preto sme sa rozhodli, že vám prinesieme výber najlepších titulov z každej kategórie. Podobné výbery TOP 5 Android hry publikujeme pravidelných intervaloch. Už ste si mohli pozrieť tipy z kategórií Arkády a akčné hryHádanky a hlavolamyŠportové hryJednoduché hryKarty a kasíno alebo Preteky. Dnes pokračujeme s druhou časťou z kategórie Arkády a akčné hry.

TOP-5-ANDROID-HRY-GIF

Deep Dungeons of Doom

Jedná sa o pomerne novú hru od Bossa Studios, ktorá patrí do RPG žánru a ako môžete vidieť z videa, ponúka starú dobrú 8-bitovú grafiku. Príbeh sa odohráva v svete, ktorý je zahalený temnotou. Démoni a monštrá ovládli svet a len veľmi málo odvážnych sa rozhodlo skoncovať s nadvládou zla. Kráľ Olavus, za ktorého hráte sa rozhodne zničiť pôvod zla a vyberie sa na odvážnu cestu. V každej úrovni musíte poraziť démonov na jednotlivých poschodiach temnice. Po prejdení každej úrovne dostane vaša postava bod na vylepšenie jedného zo štyroch atribútov. V hre tiež zbierate zlato, za ktoré môžete neskôr nakupovať schopnosti a vylepšenia. Jedná sa skutočne o zábavný titul, ktorý poteší najmä fanúšikov RPG. V obchode Google Play si ju môžete stiahnuť zadarmo.

SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE 2

SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE 2 je, ako to vyplýva z názvu, druhým pokračovaním úspešného titulu od spoločnosti Glu. Opäť sa ocitnete v úlohe hrdinského samuraja so vznešeným cieľom, ochrániť svoju dedinu od zástupov krvilačných zombíkov. Aby sa vám to podarilo, budete musieť budovať obranné mechanizmy, povolávať posily alebo zbierať starodávne artefakty. Jednoducho všetko pre to, aby ste ochránili obyvateľov. Hra je dostupná v obchode Google Play zadarmo, no prítomné sú vnútroherné nákupy.

Rage of the Gladiator

Každý správny gladiátor sa musí svojim protivníkom adaptovať, prečítať ich naučené útoky a využiť to vo svoj prospech. To je niečo, čo si musí zapamätať každý hráč hry Rage of Gladiator, ktorú možno poznáte z hernej konzoly Wii. Hlavnou postavou je Gracius, princ Avelancie, ktorý bol obvinený z vraždy svojho otca, kráľa. Aby si očistil svoje meno, musí podstúpiť bojov v aréne, kde sa stretne zoči voči najlepším bojovníkom a hrozivým monštrám. V hre si tak budete musieť veľmi rýchlo osvojiť protivníkove pohyby, uhýbať sa jeho útokom a v pravej chvíli zaútočiť. Hra ponúka skvelú grafiku a v Google Play je dostupná zadarmo.

Heroes of Destiny

Heroes of Destiny je ďalším príbehom malej skupiny odvážlivcov, ktorí sa rozhodli oslobodiť svoju krajinu z nadvlády. Než dosiahnú svoj cieľ, musia cestovať naprieč krajinou a doslova prebojovať si cestu, na ktorej stretnú armády koboldov, obrovské pavúky a ďalších nepriateľov. V hre si svoj trojčlenný tím vyberáte sami, pričom máte k dispozícií tanka, teda postavu s veľkou odolnosťou, ktorá odoberá najväčšie poškodenie, ďalej mága, ktorý vás bude liečiť či postavu, ktorá sa špecializuje na boj na diaľku. Ovládanie je jednoduché, dotykom prsta vyberiete postavu a potiahnutím ho nasmerujete na dané miesto alebo zaútočíte na nepriateľa. Hra je opäť zadarmo, no pri dlhšom hraní je cítiť prítomnosť vnútroherných nákupov.

Verzia: 2.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Dark Reaper Shoots!

V tejto akčnej hre z pohĺadu tretej osoby sa ocitnete v koži Zubatej a bojujete voči armádam zombíkov, alebo iných príšer. Pekne graficky spracovaná hra vás prenesie do sveta zla, kde budete so svojou kosou ničiť nepriateľov. Dark Reaper Shoots! je rozdelený na niekoľko kampaní, ktoré sa odohrávajú napríklad v očistci, na zemi či v starobylých ruinách. Každá z nich je rozdelená na niekoľko úrovní, ktoré sa postupne otvárajú. V každej z nich je potrebné vyčistiť zlo, pričom zbierate predmety, ingrediencie a samozrejme aj duše, za ktoré nakupujete. hra je veľmi obsiahla a hoci zobrazuje neustále reklamu, určite sa oplatí ju vyskúšať. V obchode Google Play je dostupná zadarmo.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidelný seriál TOP 5 Android hier je rozdelený do kategórií a jeho cieľom je priniesť vám každý týždeň skvelé tipy na Android hry. Ak poznáte iné hry z kategórie Arkády a akčné, s ktorými sa chcete podeliť, určite nám dajte vedieť nižšie v komentároch alebo nám pošli tip na email.

18.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+