MojAndroid

Počet Android hier v Obchode Play sa každým dňom zvyšuje, a preto sme sa rozhodli, že vám prinesieme výber najlepších titulov z každej kategórie. Podobné výbery TOP 5 Android hry plánujeme publikovať v pravidelných intervaloch a prvou kategóriu, ktorú vám predstavíme, budú Arkády a akčné hry. 

TOP-5-ANDROID-HRY-GIF

Subway Surfers

Na prvý pohľad jednoduchá behačka v sebe ukrýva omnoho viac, než by ste čakali. Okrem toho, že musíte unikať nahnevanému strážcovi stanice, tak sa musíte vyhýbať aj oproti idúcim vlakom, zbierať mince, vylepšenia, preskakovať alebo podliezať prekážky a tak ďalej. Už po pár minútach zistíte, že ide naozaj o prepracovaný titul, ktorý vás dokáže zaujať na dlhšiu dobu. V Obchode Play sú Subway Surfers dostupní bezplatne.

subway-surfers-1 subway-surfers-2

Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma

Banana Kong

V našich končinách menej známy titul s názvom Banana Kong prináša motív podobný populárnej hre Prince of Persia. Táto 2D hra však prináša hneď niekoľko herných i grafických vylepšení a dokáže upútať vašu pozornosť už za niekoľko chvíľ. V role opice bežíte lesom alebo plávate v mori, pričom zbierate banány a rôzne iné predmety a vylepšenia, ktoré vám pomôžu v ďalšom kroku hry. Vašom cieľom je nielen zabehnúť čo najďalej, ale získať aj najviac bodov a vyhýbať sa súperom, ktorí vás môžu pripraviť o čas alebo váš “herný” život. Podobne ako Subway Surfers, aj táto hra je dostupná v Obchode Play zadarmo.

banana-kong-1 banana-kong-2

Verzia: 1.9.6.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.6.6
Aktuálna cena: Zdarma

Temple Run 2

Popularitu “behačiek” potvrdzuje aj tretie miesto v našom výbere najlepších arkád a akčných hier, ktoré patrí hre Temple Run 2. Tento titul patril ešte vo svojej prvej verzii medzi najočakávanejšie hry pre Android a dnes, kedy sa v Obchode Play nachádza niekoľko ďalších verzií hry Temple Run, ich popularita stále rastie. Výnimkou nie je ani hra Temple Run 2, ktorá prináša krásne grafické spracovanie a prepracovaný motív, ktorý vás vtiahne do deja. Hra je dostupná bezplatne.

temple-run-1 temple-run-2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Modern Combat 4: Zero Hour

Najpopulárnejším zástupcom akčných hier je jednoznačne titul Modern Combat 4: Zero Hour. Ten prináša prepracované grafické spracovanie a gameplay s mnohými levelmi, ktorý vám zaručí dlhé hodiny hrania. Kvôli náročnosti na výkon zariadenia si túto hru síce vychutnáte len na výkonnejších Androidoch, no určite stojí za to. Oko treba prižmúriť aj pri cenovke, ktorá zobrazuje 5,99€. Nakoľko však ide o hru konzolových kvalít, cena je oprávnená.

modern-combat-1 modern-combat-2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 6,99 €

Minecraft – Pocket Edition

Minecraft patrí celkovo medzi najpopulárnejšie hry, a preto nás neprekvapilo, že je veľmi obľúbenou aj jeho mobilná verzia označená ako Pocket Edition. V Minecrafte si vytvárate svoj vlastný svet od základov, staviate si vlastné budovy, vytvárate nové suroviny a bránite sa rôznym nepriateľom, ktorí vás chcú buď zabiť, alebo vám zničiť vaše výtvory. Jednou vetou – Minecraft je najlepšia hra na cibrenie fantázie. V Obchode Play si tento titul môžete zakúpiť za 5,49€.

minecraft-1 minecraft-2

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €

9.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+