TOP 18 najlepších indie hier v Obchode Play

19. marca 2017 5

Indie hry sú pomerne zaujímavá kategória mobilných hier v Obchode Play. Vo všeobecnosti platí, že indie hra je titul vytvorený jednotlivcom či malou skupinou vývojárov bez finančnej podpory vydavateľského štúdia. Často krát sú šírené práve online formou a my vám prinášame výber TOP 18 najlepších indie hier pre operačný systém Android, ktoré si môžete stiahnuť už teraz v Obchode Play!

TIP:TOP Android hry týždňa | 10. týždeň 2017

PinOut

Hra s názvom PinOut prináša akúsi modernú verziu populárnej hry Pinball. PinOut však ponúka neónové graficky spracované prostredie a tiež dobrý audio zážitok. Tento titul je k dispozícii v Obchode Play zdarma, avšak počas hrania sa stretnete s in-app nákupmi v hodnote 2,99€ a viac.

PinOut
Verzia 1.0.1
CenaZadarmo
Inštalovať

Tricky Test 2™: Genius Brain?

Pomocou hry Tricky Test 2 si môžete otestovať vaše IQ pomocou jednoduchých, avšak účelovo kladených otázok. Okrem otázok sa stretnete s rôznymi úlohami, kde využijete viaceré senzory vášho smartfónu. Hra je k dispozícii v Obchode Play zdarma.

Tricky Test 2™: Think Outside
Veľkosť 28M
Verzia 1.4
CenaZadarmo
Inštalovať

The Battle of Polytopia

Táto strategická adventúra vám prináša tvorbu a zveľaďovanie vlastného sveta na štýl FarmVille. Sledujete rôzne ukazovatele skóre a cieľom je samozrejme čo najväčšie prosperujúce prostredie. The Battle of Polytopia je k dispozícii zdarma v Obchode Play, ale hra obsahuje tiež in-app nákupy.

The Battle of Polytopia
Verzia Myriad
CenaZadarmo
Inštalovať

Tap Tap Fish – AbyssRium

Vyskúšajte si vytvoriť svoje vlastné virtuálne akvárium s titulom Tap Tap Fish. K dispozícii dostanete prepracované 3D prostredie, či podporu virtuálnej reality. Hra je k dispozícii v Obchode Play zdarma s využitím mikrotransakcií počas hrania.


Happy Hop: Kawaii Jump

Uletená skákačka Happy Hop prináša pestrofarebné prostredie s množstvom drobných príšeriek a prekážok, ktoré ako hráč musíte prekonať. Hra je k dispozícii na stiahnutie zdarma, no obsahuje in-app nákupy.


Sky Dancer

Hra s názvom Sky Dancer prináša naháňačku na štýl Temple Run. Skáčete, lietate a pohybujete sa po graficky pekne spracovanom prostredí a cieľom vášho výletu je samozrejme zájsť čo najďalej. Sky Dancer je k dispozícii v Obchode Play zdarma, no obsahuje in-app nákupy.

Sky Dancer
Verzia 1.0.0
CenaZadarmo
Inštalovať

Realm Grinder

Realm Grinder je zaujímavá RPG hra, ktorá ponúka možnosť budovať a opevňovať postupne váš vybudovaný herný svet. K dispozícii máte možnosť voľby hrať za stranu dobra alebo zla. Hra je k dispozícii v Obchode Play zdarma, no taktiež obsahuje in-app nákupy.

Realm Grinder
Verzia 2.5.4
CenaZadarmo
Inštalovať

The Trail

Táto hra vás prenesie do country mestečka. The Trail prináša peknú kreslenú grafiku a jednoduché ovládanie. Hra je k dispozícii v Obchode Play zdarma, ale jej súčasťou sú tiež mikrotransakcie.

The Trail
Verzia 6578
CenaZadarmo
Inštalovať

Gladiabots

V tejto hre sa ocitnete na bojisku v priamej paľbe od vašich protivníkov. Bojujete jednotlivo alebo za skupinku robotov a cieľom je pochopiteľne poraziť druhú stranu. Hra Gladiabots je k dispozícii na stiahnutie zdarma v Obchode Play, no jej súčasťou sú aj in-app nákupy.

GLADIABOTS
Verzia Alpha
CenaZadarmo
Inštalovať

Paper Wings

Máte radi papierové origami? V tejto hre si môžete práve s origami postavičkou prejsť skutočne pekne graficky spracovaním prostredím a zbierať potrebné body. Hra Paper Wings je dostupná v Obchode Play zdarma.


Rusty Lake: Roots

Dobrodružná a až jemne hororová je hra s názvom Rusty Lake: Roots. Prináša zaujímavý príbeh a prerod hlavného hrdinu. Hra má taktiež v Obchode play veľmi vysoké priemerné hodnotenie od používateľov. K dispozícii je za sumu 2,99€.

Rusty Lake: Roots
Verzia 1.2
Cena 2,99
Inštalovať

Soda Dungeon

Titul s názvom Soda Dungeon je ďalšia hra z kategórie dobrodružných. Prichádza od vývojárov Armor Games a ponúka najmä širokú ponuku nástrojov či ďalšieho rozširovania. Hra je k dispozícii v Obchode Play zdarma, no obsahuje in-app nákupy v rozmedzí 1,06€- 3,20€.

Soda Dungeon
Verzia 1.2.02
CenaZadarmo
Inštalovať

Mysterium: The Board Game

Hra Mysterium: The Board Game je mobilnou adaptáciou staršej klasickej stolovej hry s obdobným názvom. K úspešnému prejdeniu hry potrebujete najmä logické schopnosti či dedukciu. Hra je spoplatnená a nájdete ju v Obchode Play za sumu 6,99€.


The Horus Heresy: Drop Assault

Ďalšia hra, ktorá vás prenesie do bojového prostredia plného striel a ničenia nepriateľov je tie titul s názvom The Horus Heresy: Drop Assault. Hra pochádza od vývojárov Complex Games Inc. a je k dispozícii v Obchode Play zdarma. Aj v tomto prípade však musíte rátať s mikrotransakciami v priebehu hrania.


Lost in Harmony

Lost in Harmony prináša skutočne pozoruhodnú naháňačku po diaľniciach o akých sa nám na Slovensku môže len snívať. Dynamickú hru dopĺňa príslušné audio a vy si túto indie hru môžete stiahnuť z Obchodu Play už teraz. Rátajte však s výskytom in-app nákupov.

Lost in Harmony
Verzia 2.1.2
CenaZadarmo
Inštalovať

Dog Sled Saga

Hra s názvom Dog Sled Saga ponúka skutočne jednoduché či až banálne grafické spracovanie. Na druhej strane ocitáte sa v zimnej krajine a vašou hlavnou úlohou je stavať psie záprahy, ktoré sú v takejto krajine ideálnym dopravným prostriedkom. Hra je na stiahnutie v Obchode Play za cenu 4,39€.

Dog Sled Saga
Verzia 1.0.9
Cena 4,39
Inštalovať

Road Not Taken

Road Not Taken je herný titul od vývojárov Spry Fox. Herné prostredie je ponúka šachovnicovú plochu, na ktorej sa odohrávajú jednotlivé úrovne. Stretnete sa s mnohopočetnými sci-fi postavičkami, ktoré sú však príjemne spracované. Hra je dostupná v Obchode Play za sumu 5,49€.

Road Not Taken
Verzia 1.0.1005
Cena 5,49
Inštalovať

Coffee Pot Terrarium

Poslednou hrou z našej ponuky TOP Indie hier je Coffee Pot Terrarium od vývojárov Brothers Flint. Hra ponúka príjemné grafické spracovanie a prostredie na štýl hlavolamov. Tento herný titul je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play za cenu 3,19€.

Coffee Pot Terrarium
Verzia 1.0.4
Cena 3,19
Inštalovať
TIP:Vyberáme TOP Android hry pre virtuálnu realitu

Veríme, že z našej širokej škály TOP 18 Indie hier v Obchode Play ste našli svojho favorita. Poznáte nejaké ďalšie indie hry? Podeľte sa o vaše nápady s ostatnými používateľmi v diskusii pod článkom.

Zapojte sa do diskusie (5)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: