MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

SHADOWGUN: DeadZone

Ako to už býva zvykom, náš pravidelný výber hier začíname akčnou hrou. Výnimku nebude tvoriť ani dnešná časť, ktorá hneď na úvod ponúka zaujímavý titul SHADOWGUN: DeadZone. Ako už iste tušíte, hranica medzi životom a smrťou tu bude mimoriadne tenká. Záleží teda len na vás a na vašej šikovnosti, ako v neľahkom boji o prežitie obstojíte. Podarí sa zachrániť vám, alebo to budú vaši nepriatelia, kto sa bude v konečnom dôsledku radovať z víťazstva?

Goat Simulator

O tom, že sa v obchode Play môžu objaviť skutočne šialené tituly, sme sa mohli presvedčiť už pred istým časom. Zväčša pritom ide o rôzne simulátory, ktoré vo vás majú vzbudiť pocit, že ste napríklad kameň. Do kategórie zvláštnych, avšak mimoriadne chytľavých hier sa pritom radí aj Goat Simulator, respektíve simulátor kozy. Tu bude vašou úlohou vžiť sa do kože štvornohého tvora s rohmi na hlave a znášať jeho každodenný život. Prostredie pritom ponúka množstvo možností na zábavu.

Verzia: 1.4.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,80 €
Verzia: 1.4.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,80 €

Impossible Road

Tretí titul nášho dnešného výberu sa síce primárne radí do kategórie arkád, avšak implementuje v sebe aj prvky logických hier. Ide o titul Impossible Road, v ktorom bude úlohou hráča ovládať bielu guľôčku po trati tak, aby z nej nespadla. Za prejdenú vzdialenosť pritom získavate body. Cieľom je ich nazbierať čo najviac, avšak, ako už iste tušíte, také jednoduché to nebude. Hra je ladená do minimalistického dizajnu, pričom vás nebude otravovať ani vysoký počet reklám.

Verzia: 1.3.5
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.3.5
Aktuálna cena: 1,99 €

ALONE…

Aj predposledné miesto nášho dnešného titulu bude patriť zaujímavému hernému titulu, ktorý možno do jednej kategórie zaradiť len veľmi ťažko. Aj napriek tomu ale môžeme vravieť o kvalitnej hre, ktorá právom očarila už tisíce hráčov po celom svete. Ak sa k nim chcete pridať aj vy a radi by ste objavovali zákutia do detailov prepracovaného herného plánu, potom s inštaláciou rozhodne neváhajte. Vopred sa ale pripravte na fakt, že za samotnú hru vývojárom zaplatíte necelé 2 eurá.

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: 1,79 €
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: 1,79 €

PBA® Bowling Challenge

Aj dnes sa do nášho výberu zmestil športový titul. Tentokrát by ste ale futbal, hokej, basketbal, prípadne iné kolektívne športy čakali márne, cestu k nám si totiž našiel zaujímavý titul inšpirujúci sa Bowlingom. Samotná hra je pritom na pochopenie aj realizáciu mimoriadne jednoduchá, do ruky stačí uchopiť správnu bowlingovú guľu, presne zamieriť a hodiť ju proti rozostaveným kolkám.

 PBA® Bowling Challenge – snímka obrazovky

Verzia: 3.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
31.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+