MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Thomas Was Alone

Herný titul Thomas Was Alone sa v nedávnej minulosti dočkal nejednej nominácie na zisk prestížneho ocenenia. My sa pritom tomuto faktu nemôžeme vôbec čudovať, napokon, kvality spomínanej hry sú nesporné. A o čo vlastne v Thomas Was Alone ide? Titul je na pochopenie mimoriadne jednoduchý. Vžijete sa tu do kože Thomasa, v hre poňatého ako obdĺžnik, s ktorým musíte prebádať celý svet. To, či sa vám podarí zdolať všetky nástrahy krásneho animovaného prostredia, pritom závisí už len na vašej šikovnosti.

Verzia: 1.0.3
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 4,59 €
Verzia: 1.0.3
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 4,59 €

Machinarium

Aj druhý titul nášho dnešného výberu ponúkne zaujímavé grafické spracovania, kvalitný herný príbeh a rozsiahle možnosti hrania. Hra Machinarium totiž dokáže zaujať poriadne široké spektrum ľudí. Primárnym dôvodom môže byť fakt, že sa tento titul radí do kategórie adventúr, ktoré nie sú vôbec náročné a dokážu zabaviť prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. Tým sekundárnym bude rozhodne fakt, že po zaplatení fixného poplatku už na vás nečakajú žiadne nečakané in-app nákupy.

Verzia: 2.3.7
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €
Verzia: 2.3.7
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €

Temple Run 2

Nekonečné behačky síce píšu svoju dlhoročnú tradíciu, zdá sa ale, že ani tento fakt sa na ich žiadanosti a obľúbenosti nepodpisuje. Napokon, dokonalým dôkazom môže byť titul Temple Run 2, ktorý, ako už iste tušíte, bude pokračovaním obľúbenej hry Temple Run. Ako v prípade predchodcu, tak aj v prípade 2. pokračovania nekonečnej behačky na vás čaká zaujímavá mapa, na ktorej nájdete viacero prekážok. Tým sa budete musieť vyhnúť, pričom okrem iného, bude vašou úlohou tiež zber zlatých mincí.

TR TR2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Call of Duty: Heroes

Myslím, že bližšie predstavovať štvrtý titul nášho dnešného výberu by bolo zbytočné. Napokon, hernú sériu Call of Duty pozná zrejme každý z vás ešte z čias najväčšej slávy na desktopoch a herných konzolách, kde sa stala svojho času najhranejšou a najžiadanejšou hrou. Opäť zdôrazňujeme, že celkom zaslúžene. Vidieť to môžeme aj na mobilnej verzii titulu, ktorý ponúkne množstvo akcie, bojov, ale aj dobrodružstva a zábavy.

 Call of Duty®: Heroes- screenshot

Verzia: 4.6.0
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.0
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Beach Buggy Blitz

O tom, že sa podobné výbery snažíme robiť čo najpestrejšie a vyberáme do nich hry prakticky zo všetkých kategórií, vás presvedčí aj titul Beach Buggy Blitz. Pretekárska hra ponúka v Google Play netradičný príbeh, keďže plážové bugíny na Android priaznivcov nečakajú na každom rohu. O to viac nás teší fakt, že podobné hry sa objavujú vo svojich kvalitnejších verziách.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
11.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+