MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Crashlands

Na chvíľu opusťme našu milovanú Zem a ponorme sa do vesmírnej RPG – Crashlands. Ako vesmírny kuriér, ktorý stroskotal na inej planéte, budete čeliť mnohým prekážkam v podobe nepriateľov a príšer. Vašou úlohou ale stále ostáva odísť z planéty a úspešne doručiť balíček. Aby ste boli úspešní, musíte si staviať prístrešok a zbierať ďalšie zbrane a predmety. Výhodou hry je, že je dostupná na Android, iOS ale aj PC, takže môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek. Nevýhodou je vyššia cena na Google Play – 5,50€.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €

Color Switch

Napriek tomu, že sa jedná o na prvý pohľad veľmi jednoduchú hru, Color Switch dosiahol až 125 miliónov stiahnutí. Naučiť sa hrať hru je primitívne – musíte prejsť cez úsek, ktorý má rovnakú farbu ako guľôčka. Horšia je ale prax, keď budete mať problém prechádzať farbami. A aby toho nebolo málo, neskôr sa objavia aj iné elementy a farba vašej guľôčky sa začne častejšie meniť. Výhodou je, že Color Switch ponúka nespočetné množstvo levelov a takisto aj niekoľko ďalších herných režimov vrátane typu endless.

https://www.youtube.com/watch?v=2KuVH95rBD0

CSR Racing 2

Druhé pokračovanie tejto známej pretekárskej hry nadväzuje na svojho predchodcu a dopĺňa nové funkcie a vylepšenú grafiku. Znovu sa jedná o závody typu drag, čiže krátka trasa, kde musíte správne preraďovať. Novinka z roku 2016 ponúka vyše 50 áut, ktoré sú oficiálnymi replikami skutočných áut, takže CSR Racing 2 má autentickejší nádych. Okrem toho, že si môžete upgradovať svoje vozidlá, po novom máte možnosť aj upraviť si vzhľad auta podľa vášho vkusu. Hra CSR Racing 2 je dostupná zadarmo na Google Play, ale očakávajte mikrotransakcie na každom rohu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Bad Piggies

Hlavným nepriateľom naštvaných vtákov sú zelené prasatá. Čo keby ste si mohli zahrať hru z pohľadu týchto zlých chlapíkov? Fínske vývojárske štúdio Rovio nám túto možnosť poskytlo, keď pred niekoľkými rokmi predstavilo Bag Piggies. Hra sa zameriava čisto len na prasatá a ich vynaliezavosť. Poskladajte stroje tak, aby nielen fungovali, ale aj vydržali pády a nárazy. Takisto je dôležité správne umiestniť motory, aby ste sa dostali do cieľa. Hra ponúka viac ako 200 levelov a ak budete zbierať všetky 3 hviezdičky, tak sa vám odomkne ďalších 40 bonusových levelov.

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Clash Royale

Clash Royale je súrodencom populárnej stratégie Clash of Clans. Avšak okrem témy prostredia tu moc podoností nehľadajte. Táto novšia hra kombinuje prvky tower defense a kartovej multiplayer stratégie. Hranie prebieha tak, že vkladáte na bojové pole karty s bojovníkmi. Každý hráč má 3 vežičky, ktoré musí ubraniť pred súperovými. Vyhráva ten, kto sa zmocní najviac alebo všetkých kráľovských korún. Aby jednotlivá hra nebola príliš dlhá, vývojári dali hráčom len 3-minútový limit. Čo sa týka mikrotransakcií, tak ani tu sa bez nich nezaobídeme.

Verzia: 2.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

28.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+