MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

N.O.V.A. 3 – Near Orbit…

Keďže ide už o siedmy podobný výber, určite ste si všimli, že v jeho úvode sa radi zameriavame na kvalitný akčný titul. Oba prívlastky pritom môžeme bez akýchkoľvek výčitiek svedomia priradiť aj hre N.O.V.A. 3 – Near Orbit…, ktorá sa už krátko po svojom zaradení do obchodu Play stala jedným z najobľúbenejších a najžiadanejších titulov. My sa pritom faktu, že platí toto tvrdenie aj dnes, nemôžeme rozhodne čudovať.

Minecraft: Pocket Edition

Na tomto svete existujú dve skupiny ľudí: jedna z nich Minecraft miluje a tá druhá ho nenávidí. Ak patríte k zanieteným hráčom a milovníkom kockatého sveta, potom vreckovú verziu titulu nepochybne oceníte. Nainštalovať si ju pritom nie je vôbec náročné, stačí disponovať inteligentným spoločníkom s operačným systémom Android, ktorý vám umožní ponoriť sa do sveta ťaženia rôznych nerastných surovín.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €

Smash Hit

Ak neviete, ako si skrátiť horúce letné večery a máte po ruke svoj smartfón, potom nepochybne radi siahnete aj po kvalitnom hernom titule. A za taký možno označiť aj ďalšiu aplikáciu v našom dnešnom výbere, ktorou je Smash Hit. A čo bude vašou úlohou? Prostredníctvom kovovej guľôčky rozbíjať rôzne sklenené platformy a predmety. Ak si ale myslíte, že to bude jednoduché, poriadne sa mýlite.

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

CSR Racing

Áno, v obchode Play sa už nachádza aj novšie vydanie tejto hry, a síce CSR Racing 2, avšak pretekárskou legendou je práve jeho starší brat. Ten priniesol do obchodu Play v tej dobe nevídané šprintérske súboje cestných automobilov, ktoré aj dnes zabávajú milióny hráčov po celom svete. A zabávať môžu aj vás, napokon, za samotnú inštaláciu hry nezaplatíte ani cent.

Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Anomaly 2

Ako akčne sme začali, tak akčne dnes aj skončíme. O tom, že sa v našich výberoch snažíme vyhovieť skutočne každému, vás presvedčí aj posledný titul, ktorý sa síce primárne radí do kategórie stratégií, rozhodne vás ale zaujme aj v prípade, že podobný typ hier príliš nepreferujete. Napokon, magické prostredie a netradičné podanie samotného titulu dokáže neraz presvedčiť k inštalácii.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 4,99 €
16.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+