MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Rolling Sky

Rolling Sky svojím gameplayom patrí medzi najťažšie hry na svete. Dovolíme si ju zaradiť do kategórie popri Mr Jump a Geometry Dash. V hre ovládate guľôčku pomocou ťahania prstu do strán, aby ste sa vyhli prekážkam a nespadli z dráhy. Ako bonus môžete zvoliť štíť, ktorý vás ochráni pred jedným nárazom, nie však pádom. Negatívnou stránkou Rolling Sky je, že máte len obmedzený počet guľôčok (15), s ktorými môžete hrať. To znamená, že ak ich vyčerpáte, musíte si pozrieť reklamu alebo zaplatiť mikrotransakciu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Hill Climb Racing 2

Čo by to bol za výber najlepších hier, ak by sme do neho nezaradili aj hernú sériu Hill Climb Racing od populárneho vývojára Fingersoft? My sme sa rozhodli pre druhé pokračovanie a to hneď z niekoľkých dôvodov. HCR 2 je čerstvá novinka a už sa môže pýšiť s viac ako 10 miliónmi stiahnutí. Okrem úspechu však ponúka aj novú krásnu grafiku alebo upravený gameplay, ktorý v novšom vydaní ponúka aj multiplayer s hráčmi z celého sveta.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

The Last Vikings

Na chvíľu sa staňte vikingami v tejto podarenej hre s pixelovitou grafikou. V hre si budujete vlastnú armádu, vylepšujete ľodstvo alebo získavate nové a efektívnejšie zbrane v boji. Cieľom hry je dobýjať dedinky alebo bojovať na mori a vrátiť vikingom späť svoju zašlú slávu. Na výber máte z viac ako 50 hrdinov, ktorých môžete zbierať a upgradovať. The Last Vikings je dostupný na Google Play zadarmo.

Verzia: 1.3.42
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.42
Aktuálna cena: Zdarma

School of Dragons

Páčil sa vám film Ako vycvičiť draka? Teraz máte aj vy jedinečnú možnosť vytrénovať si svojho draka a stať sa ich majstrom tak ako Štikút. V tejto dračej škole si vychovávate svojho draka, trénujete ho a bojujete s ním. School of Dragons vás poteší nielen svojím tématickým gameplayom, ale aj nádhernou 3D grafikou, ktorú zvládnu výkonnejšie zariadenia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Traffic Rider

Traffic Rider zaujme prevažne cestných motocyklových pirátov. Hra zaznamenala vyše 50 miliónov stiahnutí a môže za to vďačiť hneď niekoľkým faktorom. Nejedná sa o obyčajnú endless hru, oproti klasickým hrám rovnakého žánru sa líši kariérným módom, kamerou z pohľadu prvej osoby a zvukmi skutočnej motorky. Počas vášho postupu získavate 26 motoriek, s ktorými môžete závodiť vo viac ako 70 misiách. Čím rýchlejšie jazdíte, tým vyššie skóre získate. Výhodou je, že vás neobmedzuje palivová nádrž.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
18.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+