MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Mars: Mars

Istá spoločnosť posiela prvých dobrovoľníkov na Mars, aby preskúmali terén. Nie, reč nie je o SpaceX, ale o MarsCorp, ktorá poslala dobrovoľníkov v skafanderi a s jetpackom, aby preskúmali prostredie Marsu. Avšak dobrovoľníci riskujú svoj život, keďže jetpack vydrží len 30 sekúnd a vašou úlohou je premiestniť sa na ďalšiu platformu, aby ste mu mohli dodať palivo. Ak to nestihnete, čaká vás smrť, resp. musíte znovu lieteť z predchádzajúcej plošiny. Popri vašej ceste nezabudnite spraviť aj pár selfie snímkov, aby ste sa potom mohli pochváliť na sociálnych sietiach, kde ste boli.

Verzia: 14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 14
Aktuálna cena: Zdarma

Jetpack Joyride

Pri jetpackoch ešte ostávame, tentokrát sa ale vraciame na Zem. Životom znudený pracovník Barry zrazu vo výklade objaví jetpack, ktorý testujú výskumníci. Rozhodne sa ho ukradnúť a začne s ním lietať po celom laboratóriu. V tejto klasickej hre je vašim cieľom odletieť čo najdlhšiu vzdialenosť. Dajte si pozor na prekážky ako sú lasery, zbierajte mince a získavajte väčšiu silu vďaka pickupom v hre. V menu si potom môžete meniť výzor Barryho tak ako sa vám zapáči.

Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma

The Simpsons: Tapped Out

Ak sledujete už pár rokov hernú scénu mobilných platforiem, tak vašej pozornosti určite neuniklo spracovanie tohto kultového seriálu do hernej podoby. The Simpsons Tapped Out sa teší veľkej popularite a my musíme povedať, že právom. V hre si budujete od základov vlastný Springfield, ktorý Homer pôvodne zničil. Nebudeme menovať postavy, s ktorými sa tu stretnete, lebo je ich toľko, že niektoré nebudete ani sami poznať. Vašou povinnosťou je plniť úlohy, ktoré si vyžiadajú obyvatelia vášho mesta. Pobavia vás aj vtipné dialógy medzi postavami, ktoré ešte viac spríjemnia zážitok z hry.

Verzia: 4.32.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.32.1
Aktuálna cena: Zdarma

PewDiePie: Legend of Brofist

PewDiePie je jeden z prvých youtuberov, ktorý majú vlastnú hru. Samozrejme, vytvorili ju vývojári z Outerminds, avšak do vývoja výrazne zasahovala hviezda Youtube scény. Jedná sa o klasickú plošinovku, kde vykonávate úlohy, bránite sa proti nepriateľským sudom (“Barrels!”), ktoré PewDie vo veľkom neznáša. Legend of Brofist dopĺňa klasická 8-bitová grafika s krásnou retro hudbou. PewDie ale nie je jedinou celebritou v tejto hre, do hry neskôr vstupujú aj také internetové ikony ako sú PewDieho priateľka Marzia, JackSepticEye, Cryaotic alebo aj Markipli. Všetky hlasy v hre sú hlasy samotných youtuberov. PewDiePie: Legend of Brofist síce stojí na Google Play 5,49€, ale myslíme si, že sa to oplatí, o to viac ak túto celebritu sledujete aj na Youtube.

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: 5,49 €

Modern Sniper

Chceli by ste sa niekedy vžiť do role profesionálneho snipera z 21. storočia? Táto hra vám ukáže, aké je náročné zasiahnuť z veľkej vzdialenosti svoj terč. Zistíte, že vašu presnosť ovplyvňuje dýchanie, ktoré musíte vždy na chvíľu zastaviť, aby ste neminuli. Modern Sniper ponúka hráčom Story Mode, kde prechádzate jednotlivými levelmi, ale ak je vašou motiváciou zasiahnuť čo najviac terčov, tak si viac obľúbite Endless Mode. V obchode si vylepšujete zbrane, výzbroj a dokupujete muníciu.

modern-sniper-walkthrough-ios-android

Verzia: 2.00
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.00
Aktuálna cena: Zdarma
28.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+