MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Angry Birds 2

Pokračovanie veľmi populárnej ságy Angry Birds, ktorá spôsobila revolúcia vo svete mobilných hier, je na Google Play už od minulého roka. Druhá časť si ale zaslúži minimálne rovnaké uznanie ako jeho predchodca, napriek menšiemu úspechu. Znovu tu máte veľmi známe vtáky, ktoré sú naštvané kvôli prasiatkam. Tie im ukradli ich milované vajíčka a rozpútali tak vojnu. Koncept hry je takmer rovnaký ako prvá časť, len s lepšou grafikou a krajšími animáciami.

Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma

Subway Surfers

Pomôžte pouličnému grázlovi Jakeovi utiecť pred zákonom. Jake je sprejer, ktorý znehodnocuje vlaky v metre, ale vždy ho pri tom chytí strážnik. Mladý rebel musí utekať pred ním a jeho psom a vyhýbať sa vlakom a rôznym prekážkam. Subway Surfers patrí medzi jedny z najvplyvnejších hier v oblasti mobilných hier a je to ikona medzi behačkami typu endless. Napriek tomu, že hra je dostupná už pár rokov, aj v tomto roku ju radíme medzi TOP hry.

Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma

Dragon Hills

Draci zvyčajne v rozprávkach strážia princezné a rytier, ktorý ju chce získať, musí draka premôcť. V tejto hre sa však svet obrátil naruby. Princezná sa ako keby stala radikálnou feministkou, osedlala si draka a začala loviť rytierov. Svojho draka ovládate tak, že podržaním si prerazíte cestu do zeme a ak pustíte prst, tak sa epicky vynorí z povrchu zemského. Ešte chýbajú spomalené efekty a hra nahradí aj filmový zážitok. Cieľom v Dragon Hills je prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť.

Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

War Robots

Pri hraní War Robots sa cítite ako keby ste boli na Pandore, domovskej planéte Avatarov, a bojujete s vašim mechanickým obrom proti nepriateľom. Nie, tentokrát to nie sú modrí mužíci, ale rovnako vybavené stroje, ktoré takisto ovládajú reální hráči. Asi už tušíte, že sa jedná o multiplayer hru. Hra ponúka až 21 bojových robotov s rôznymi prednosťami a vyše 20 zbraní, takže si môžete vytvoriť špeciálnu bojovú jednotku, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Verzia: 3.7.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7.1
Aktuálna cena: Zdarma

Suicide Squad: Special Ops

Nový film s Jokerom je veľký hit, preto si myslíme, že si zaslúži aj vlastnú hru. V hre môžete hrať za Deadshota, Harley Quinn alebo Diabla, čo je smutné, keďže skoro každý chce hrať za Jokera. Vašim cieľom je pozabíjať všetkých nepriateľov v jednotlivých vlnách a postupne odomknúť rôzne časti mesta. Suicide Squad je klasická FPS hra s luxusnou 3D grafikou. Dobrou správou je, že si ju môžete stiahnuť zadarmo z Google Play.

Verzia: 1.1.3
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.3
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
19.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+