MojAndroid

Každý týždeň sa s portálom MojAndroid.sk môžete tešiť na ďalšiu dávku najsťahovanejších aplikácií a hier za predchádzajúci týždeň. Tento krát vám prinášame zoznam prvej desiatky s jedným rodzdielom – rebríček zostavený iba z platených aplikácií. Ak vám teda nie je ľúto dať pár drobných za šikovnú aplikáciu či hru a podporiť tak aj vývojára, nech sa páči :).

Aporkalypse - Pigs of Doom Aporkalypse – Pigs of Doom (0,99€)

Svet prasiat je v nebezpečenstve! Podľa starého proroctva by štyri prasatá skazy mali v ďalekej budúcnosti ohlásiť koniec sveta. Niečo sa však pokazilo. Nebeské a pekelné brány sa už otvorili a zastaviť vzniknuté šialenstvo dokážu len štyria hlavný hrdinovia: hladné prasa, vojnové prasa, prasa škodlivec a mŕtve prasa.

QR kód

Android Market

My Paper Plane 2 (3D) My Paper Plane 2 (3D) (2,09€)

Leťte so svojim papierovým lietadlom vo vzrušujúcom 3D prostredí cez 16 levelov a 5 rôznych lokalít.

QR kód

Android Market

Car Maintenance Reminder Pro Car Maintenance Reminder Pro (1,39€)

Je všetko-v-jednom aplikácia pre auto, ktorá vám pomôže sledovať počet najazdených kilometrov, spotrebu a cenu paliva, zaznamenať servisné zásahy a pripomenúť, kedy je potrebné vykonať ďalšie.

QR kód

Android Market

Random Mahjong Pro Random Mahjong Pro (1,35€)

Prichádza nový typ hrania Mahjong v štýlovom solitaire prevedení. Hra používa náhodné generovanie hracej plochy, takže vždy po spustení hry na vás bude čakať nová výzva. Levely môžu byť rôznej obtiažnosti od hracej plochy s 32 dlaždicami až po 152.

QR kód

Android Market

Grow Grow (1,39€)

Buďte pripravený byť hladný, veľmi hladný, dokonca hladnejší ako žralok, pretože vašou úlohou v Grow je zjesť všetko, čo sa v akváriu pohybuje.  Grow je jednou z najlepšie hodnotených hier na Android Markete.

QR kód

Android Market

WidgetLocker LockscreenWidgetLocker Lockscreen (1,39€)

Je náhradou za klasický Androidovský lock-screen , ktorý vám umožní prispôsobiť si obrazovku uzamknutého telefónu podľa seba.

QR kód

Android Market

Root Explorer (File Manager)Root Explorer (File Manager) (2,72€)

Je vynikajúcim správcom súborov pre mobily s rootovskými právami.

QR kód

Android Market

SPB Shell 3DSPB Shell 3D (10,35€)

Alternatívne prostredie pre všetkých, ktorých omrzel klasický vzhľad Androidu. SPB Shell 3D prináša úplne prepracované prostredie s množstvom vlastných widgetov.

QR kód

Android Market

Beautiful Widgets Beautiful Widgets (1,99€)

Aplikácia Beautiful Widgets obsahuje set widgetov pre skrášlenie domácej obrazovky Androidu. Nájdete tu widgety s hodinami, hodinami a počasím, počasím, dátumom a prepínacie widgety. Na výber máte veľké množstvo tém.

QR kód

Android Market

Fancy Widget ProFancy Widget Pro (1,38€)

Widgety s hodinami a počasím s množstvom nastavení a rozličných vzhľadov na stiahnutie.

QR kód:

Android Market

Nezabúdajte, že každú aplikáciu môžete po zakúpení vyskúšať a ak sa vám nebude páčiť, do 15 minút vrátiť. Podrobný návod ako na to nájdete v článku MojAndroid.sk TIP: Chcete skúsiť platené aplikácie či hry zadarmo? Čítajte!

 

 

13.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+